Paracetamol Hasco, tabletki powlekane 0,5g, 30szt
0,25 zł / szt
Gorączka
Paracetamol Accord w formie tabletek to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Stosowany jest w celu łagodzenia wczesnych objawów przeziębienia. Niweluje ból głowy oraz obniża gorączkę. Lek odpowiedni dla dzieci od szóstego roku życia.
Najczęstszymi przyczynami występowania bólu głowy są: zmęczenie, przemęczenie psychiczne, problemy z krążeniem mózgowym, zmiany naczyniowe, zaburzenia przemiany materii oraz schorzenia innych narządów organizmu.
1 tabletka zawiera: substancję czynną: paracetamol 500mg oraz substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana, zelatyna, krzemionka koloidalna bezwodna, talk, karboksymetyloskrobia sodowa magnezu stearynian.
Dorośli i młodzież (od 15 lat) |
Jedna lub dwie tabletki maksymalnie 6 razy |
Dzieci (12-15 lat) |
Jedna tabletka maksymalnie 6 razy |
Dzieci (9-12 lat) |
Jedna tabletka maksymalnie 4 razy |
Dzieci (6-9 lat) |
Połowa tabletki maksymalnie 6 razy |
Paracetamol Accord, jak każdy lek, może powodować działania niepożądane. Należy pamiętać, że nie u każdego one wystąpią.
Rzadko występujące działania niepożądane (mogą dotyczyć do 1 na 1000 osób):
Bardzo rzadko występujące działania niepożądane (u 1 na 10 000 osób):
Częstość nieznana:
Paracetamol Accord może wchodzić w interakcje z takimi lekami i substancjami jak:
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu. W celu zapoznania się z pełną treścią ulotki, pobierz plik znajdujący się na końcu karty produktu.
Zobacz także
0,25 zł / szt
14,25 zł / 100 g
0,20 zł / szt
0,09 zł / szt
0,18 zł / szt
0,19 zł / szt
0,00 zł / szt
0,43 zł / szt