Kosmetyki dla kobiet w ciąży i mam

Mama i kobieta w ciąży, kosmetyki dla mam u kobiet w ciąży,aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Kosmetyki dla kobiet w ciąży i mam - aptekapapaya.pl

W tej kategorii znajdziesz produkty polecane dla mam i kobiet w ciąży w formie żeli, płynów, płynów do higieny intymnej, balsamów, kremów na rozstępy i wielu innych. Dbałość o higienę w okresie ciąży i po porodzie jest niezmiernie ważna. Wpływa ona bowiem na wygląd skóry po porodzie i w późniejszym czasie życia kobiety. 

Kremy na rozstępy dla kobiet w ciąży 

Kobieta podczas ciąży jest narażona na występowanie problemów skórnych w postaci rozstępów. Spowodowane jest to między innymi szybkim przyrostem ciała i słabą elastycznością skóry. Dlatego zaleca się dostarczać skórze odpowiedniego nawilżenia aby poprawić jej rozciągliwość. Zabiegi z użyciem kremów przeciw rozstępom zmniejszają ryzyko ich występowania. Należy pamiętać, że zaniedbanie skóry wiąże się z powstawaniem długotrwałych blizn, które często pozostają z nami do końca życia. Rozstępy są często powodem kompleksów, dlatego stosowanie profilaktyczne kremów na kobiet w ciąży zapobiegających powstawaniu zmian jest zalecane przez dermatologów i kosmetologów. W naszej ofercie znajdziesz kremy przeciw rozstępom, które złagodzą również dolegliwości takie jak świąd towarzyszące podczas rozciągania się skóry. 

Olejki dla kobiet w ciąży

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest stosowanie olejków dla kobiet w ciąży, one również są w stanie ograniczyć ryzyko powstawania zmian w postaci rozstępów. Dodatkowo zmniejszą dolegliwości związane z rozciąganiem się naskórka. Olejki te zawierają w swoim składzie witaminy, które chronią przed wczesnym starzeniem się skóry i dodatkowo mają odpowiedni skład, który nie wpływa na rozwój ciąży i dziecka. 

Maści na brodawki dla mam karmiących

Maści na brodawki są zalecane podczas występowania problemów wynikających z karmienia. Wszelkiego rodzaju podrażnienia na brodawkach można smarować maściami zawierającymi lanolinę. Składnik ten przyspiesza procesy regeneracyjne i jest bezpieczny dla dziecka i matki. Problemy z brodawkami mogą być wynikiem złego chwytania dziecka oraz złego przystawiania maleństwa do piersi. Maści na brodawki przydadzą się również podczas przygryzienia sutka podczas karmienia. 

Kosmetyki do higieny intymnej w ciąży

Do kosmetyków do higieny intymnej w ciąży zaliczamy żele przeznaczone dla kobiet spodziewających się dziecka. Zawierają one w składzie delikatne substancję, które przyspieszają gojenie się ran po porodzie oraz zapewniają odpowiednie pH. Prawidłowe pH ogranicza rozwojowi patogenów, które mogą być przyczyną infekcji. 

Kosmetyki dla kobiet w ciąży i mam - apteka internetowa Papaya

Okres ciąży jak i czas karmienia piersią jest bardzo ważny dla każdej kobiety, decydując się na zakup kosmetyków skorzystaj z legalnych źródeł. W aptece można znaleźć produkty dedykowane dla tej grupy pacjentek, które na pewno są bezpieczne, przede wszystkim są przebadane przez dermatologów i kosmetologów. 

Prawidłowa higiena i pielęgnacja przyczyniają się do odpowiedniego wyglądu skóry podczas okresu ciąży jak i po rozwiązaniu. Zastosowanie odpowiednich kosmetyków zmniejsza problemy skórne, a dzięki temu przyspiesza powrót do formy. 

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 85,00 zł

Produkt dodany do ulubionych