Pielęgnacja dziecka

Dziecko,pielęgnacja, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 132 pozycji

Pielęgnacja dziecka

Mały człowiek pojawiający się na naszym świecie wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Ze względu na potrzeby niemowląt i dzieci powstały kosmetyki i wyroby medyczne do codziennej pielęgnacji. Mają one za zadanie chronić delikatną skórę dziecka przed czynnikami zewnętrznymi oraz skutecznie nawilżać, bo skóra niemowlaka nie posiada prawidłowego nawilżenia. 

Kremy na odparzenia

Niemowlęta są narażone na powstawanie pieluszkowego zapalenia skóry. Wilgotne środowisko sprzyja rozwojowi bakterii, a te powodują powstawanie infekcji. Kremy z tej kategorii mogą być stosowane podczas każdej zmiany pieluszki. Tworzą na skórze film chroniący przed podrażnieniami. W naszej aptece znajdziecie kremy i maści takie jak sudocrem, bepanthen, alantan, linomag, emolium. Większość tych produktów jest odpowiednia do stosowania u dzieci od pierwszych dni życia. 

Emolienty

Emolienty to kosmetyki odpowiednie do stosowania już od 1 dni po urodzeniu. Dodawanie ich do kąpieli pomaga zwiększyć barierę ochronną skóry dziecka. Zalecane są do stosowania u dzieci z problemami skórnymi oraz w przypadku występowania nadmiernej suchości. 

Kremy do twarzy

Kremy do twarzy dla maluchów stanowią ochronę przed czynnikami takimi jak wiatr, mróz czy słońce. Zabezpieczanie skóry twarzy chroni przed powstawaniem zaczerwienień i podrażnień. 

Spray do uszu dla dzieci 

W tej kategorii znajdziesz spray do higieny uszu dla dzieci. Prawidłowe oczyszczanie przewodu słuchowego u dziecka chroni przed zaleganiem woskowiny. Można je stosować już od 1 miesiąca życia. 

Prawidłowa pielęgnacja wpływa na wygląd skóry. Dobrze nawilżona skóra jest odporniejsza na mikrouszkodzenia. 

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 73,00 zł

Produkt dodany do ulubionych