Urazy, opatrunki i dezynfekcja

Urazny, opatrunki i dezynfekcja, aptekapapaya.pl
Felogel Neo 10 mg/g, żel, 120g
Dostępny
Ból stawów i mięśni

Felogel Neo 10 mg/g, żel, 120g

11,54 zł
Wskazania: Ból mięśni i stawów Pourazowe stany zapalne ścięgien, więzadeł Łagodne zapalenie stawów Ból pleców
Octenisept, płyn, 50 ml
Dostępny
Dezynfekcja

Octenisept, płyn, 50 ml

20,06 zł
Wskazania: Odkażanie  i leczenie małych ran. Odkażanie skóry i błon śluzowych przed zabiegami diagnostycznymi Pielęgnacja ran i szwów pooperacyjnych. Dezynfekcja jamy ustnej. Pielęgnacja kikuta pępowinowego. Wspomagająco w leczeniu grzybicy międzypalcowej. W stanach zapalnych narządów rodnych. 
Pokazano 1-24 z 479 pozycji

Urazy, opatrunki i dezynfekcja

Urazy, opatrunki i dezynfekcja to kategoria w naszej aptece zawierająca wyroby medyczne takie jak plastry, opatrunki, gazy i kompresy. Dodatkowo znajdziesz tutaj maści odpowiednie do stosowania podczas dezynfekcji oraz produkty do odkażania ran. Poprawne zaopatrzenie rany przyczynia się do zmniejszenia ryzyka nadkażania miejsca urazu oraz zapobiega powstawaniu blizn. 

Dezynfekcja

Dezynfekcja jest czynnością, którą wykonujemy podczas urazu. W dzisiejszych czasach stosujemy również płyny i żele do dezynfekcji, aby ograniczyć transmisję wirusów i bakterii. W tej kategorii znajdziesz wodę utlenioną, którą możesz wykorzystać podczas oczyszczania ran. Octenisept, który działa antyseptycznie. Płyny i żele do dezynfekcji rąk i powierzchni. 

Opatrunki, opaski, plastry i bandaże

Opatrunki, opaski, plastry i bandaże to wyroby medyczne wykorzystywane podczas opatrywania ran. Bandaż jest wyrobem, który przytrzymuje opatrunek na ranach. Plastry używane są podczas drobnych skaleczeń. Kategoria ta jest również wyposażona w opaski stosowane podczas urazów mięśni i stawów. 

Obrzęk i kontuzja

Obrzęk i kontuzja to kategoria w naszej aptece zawierająca maści i żele stosowane podczas opuchlizny wynikającej z kontuzji. Maści i żele przeznaczone do stosowania podczas urazów zawierają w swoim składzie diklofenak, ibuprofen, etofenamat. Wszystkie te składniki działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo oraz przeciwobrzękowo. 

Spirytusy

Spirytusy są stosowane podczas bóli reumatycznych oraz kontuzji, mają działanie przeciwbólowe i rozgrzewające. W naszej aptece dostępny jest spirytus mrówczany, kamforowy, lawendowy i salicylowy w różnych stężeniach. 

Oparzenia

Oparzenia wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Zastosowanie preparatów z apteki podczas oparzeń przyczynia się do zmniejszenia dolegliwości oraz zapobiega powstawaniu blizn. W tej kategorii znajdziesz spraye, maści i żele na oparzenia.

Rany, skaleczenia i odleżyny

Rany, skaleczenia i odleżyny to kategoria zawierająca maści, żele i wyroby, które wpływają na przyspieszenie procesu naprawczego. Wyroby te zawierają w swoim składzie substancje wspierające odnowę komórek.

Każda rana powinna być w prawidłowy sposób oczyszczona i zabezpieczona przed wirusami i bakteriami. Stosowanie produktów z tej kategorii pomoże w przyspieszeniu gojenia się rany i zmniejszy dolegliwości bólowe. 

Product added to compare.