Pharmaceris T

Pharmaceris T
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Pharmaceris T stop trądzikowi

Pharmaceris T to seria preparatów przeznaczonych do pielęgnacji cery trądzikowej. Znajdziemy tam preparaty do oczyszczania, demakijażu i tonizowania. Kremy, szampony i preparaty specjalistyczne. Skóra trądzikowa objawia się powstawaniem wykwitów nie zapalnych takich jak zaskórniki otwarte i zamknięte, oraz wykwitów zapalnych takich jak krosty i torbiele ropne. W skład preparatów z linii Pharmaceris T wchodzą : biotyna, niacynamid, azeloglicyna, salicylan sodu, wyciąg z łopianu,tamaryndy,  cynk PCA, ekstrakt z kory wierzby, Immuno-Prebiotic, kwas szikimowy, migdałowy, nadtlenek wodoru, retinol. Skuteczność dermokosmetyków opiera się na aktywnych składnikach które regulują florę bakteryjną oraz proces powstawania zaskórników, normalizują aktywność gruczołów łojowych i ograniczają  wydzielanie sebum, złuszczają , nawilżają , koją i regenerują. Dermokosmetyki przeznaczone są dla osób o różnym nasileniu choroby, zaleca się ich stosowanie jako środków wspomagających podczas leczenia farmakologicznego. Dermokosmetyki z linii Pharmaceris T znajdziesz w aptece internetowej Papaya lub w stacjonarnych punktach tej sieci.

Dermokosmetyki Pharmaceris T na trądzik są idealnym rozwiązaniem dla osób w okresie dojrzewania oraz u pacjentów z zaburzeniami hormonalnymi, u których występuje trądzik jako efekt uboczny. Preparaty Pharmaceris T służą do oczyszczania skóry trądzikowej. Pharmaceris T ograniczają zmiany i przyczyniają się do lepszej regenracji naskórka. Zawierają w swoim składzie kwas migdałowy, który wpływa na hamowanie mikroorganizmów i ograniczenie powsatwania zmian zapalnych skóry. W ofercie znajdziesz antybakteryjny żel, który zawiera składniki aktywne działające na zaskórniki i wągry. Prawidłową pielęgnację skóry powinniśmy zacząć od odpowiedniego oczyszczenia. Takie postępowanie ogranicza powstawaniu nowych zmian. Dedykowane produkty zwężają pory skóry i normalizują działanie gruczołów łojowych. Wpływają na zmniejszoną produkcję sebum co skutkuje na zmniejszoną ilość zmian trądzikowych. Oczyszczanie cery to ważny element podczas występowania problemu skóry, jakim jest trądzik wieku dorosłego. Podsumowując Pharmaceris T:

  • zmniejsza ilość zmian trądzikowych
  • łagodzi zmiany trądzikowe i ogranicza ich rozprzestrzenianie się
  • wspomaga leczenie trądziku
  • normalizuje działanie gruczołów łojowych podczas pielęgnacji skóry trądzikowej

Dermokosmetyki Pharmaceris T są przeznaczone do pielęgnacji skóry trądzikowej. Produkty takie jak pharmaceris t pureretinol, pharmaceris t comedo przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a efekt jest zauważalny już po 2 tygodniach od pierwszego zastosowania. Aby cieszyć się dobrą kondycją skóry po poprawnej pielęgnacji zaleca się użyć produktu z tej serii nawilżająco - kojący krem SPF 30.

Product added to compare.