Włosy farbowane

Włosy farbowane
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Szampon do włosów farbowanych, dobry szampon chroniący kolor

Szampon do włosów farbowanych ma za zadanie utrwalić kolor i zapobiec jego utracie. Szampony do włosów farbowanych z proteinami dostarczają włosom składników odżywczych, które wspomagają skórę głowy oraz chronią włos przed uszkodzeniami. Warto wybierać szampony do włosów farbowanych z antyoksydantami, dlatego że chronią one przed działaniem wolnych rodników. Zapobieganie blaknięciu koloru po farbowaniu włosów to marzenie wielu kobiet. Ochrona koloru włosów jest możliwa dzięki odpowiednio dobranym składnikom. Nawilżenie włosów farbowanych to podstawa w pielęgnacji, farbowanie wysusza włos co prowadzi do osłabienia i zwiększonej tendencji do uszkodzeń. Trwałość koloru włosów farbowanych można wydłużyć używając delikatnych kosmetyków. Profesjonalny szampon bez parabenów odżywia kolor, nawilża włosy oraz pielęgnuje skórę głowy. Odpowiednie nawilżenie uchroni włosy przed łamaniem i rozdwajaniem się. Godny polecenia jest szampon bez sis. W ofercie naszej apteki znajdziecie również szampon do włosów cienkich, farbowanych, szampon dla włosów blond. Produkty do włosów farbowanych pomoże wybrać Ci farmaceuta. Odpowiednia pielęgnacja to blask włosów farbowanych.

Trwałość i intensywność koloru to odpowiednio dobrany szampon

Trwałość koloru włosów farbowanych zależy od odpowiedniej pielęgnacji. Wzmacnianie włosów farbowanych przyczynia się do ich wzmocnienia. Włos kolor traci podczas częstego mycia oraz przez negatywnie wpływające składniki obecne w tradycyjnym szamponie. Szampony do codziennego stosowania powinny być wzbogacone o proteiny, witaminy i minerały. Dostępne produkty na rynku to:

  • szampony bez sulfatów do włosów farbowanych
  • szampony do włosów farbowanych z aminokwasami
  • szampony do włosów farbowanych z olejkami
  • szampony do włosów farbowanych z minerałami
  • szampony do włosów farbowanych z keratyną
  • szampon ochraniający kolor
  • szampon zapewniający nawilżanie włosów farbowanych

Zapobieganie blaknięciu koloru można uzyskać poprzez odpowiednią pielęgnację. Blask włosów farbowanych znacznie się poprawi jeśli podczas codziennej pielęgnacji użyjemy dobrych produktów. Zadbaj o nawilżanie włosów farbowanych, a unikniesz powstawania uszkodzeń oraz słabej kondycji.

 

Product added to compare.