Biały Jeleń

kosmetyki, strefa marek, biały jeleń, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Biały Jeleń

Firma Biały Jeleń to producent wyrobów kosmetyczno chemicznych z długoletnią tradycją. Historia marki Biały Jeleń zaczęła się w Polsce w 1940 roku, to właśnie wtedy przejęto poniemiecką stolarnie i zaczęto produkować medykamenty w postaci zasypki dla dzieci, maści przeciw świerzbowi i syrop przeciwkaszlowy. W 1954 roku firma otrzymała status przedsiębiorstwa i zaczęto masową produkcję popularnego do dziś mydła Biały Jeleń, które uważane jest za naturalne. Firma w 2007 roku została przekształcona na prywatne przedsiębiorstwo i wprowadzono nowe gamy produktowe. Dziś firma Biały Jeleń produkuje kosmetyki przeznaczone do różnego rodzaju skóry. 

Rodzaje kosmetyków Biały Jeleń

mydła- firma Biały jeleń specjalizuje się w produkcji mydła z naturalnych składników. W ofercie naszego sklepu znajdziecie mydła przebadane w kierunku atopii, z dodatkiem głogu, czarnego bzu czy lnu. Mydło Biały Jeleń jest przeznaczone dla dzieci i dorosłych ze skórą wrażliwą i normalną.

żele do mycia- w ofercie producenta znajdziemy również żele do mycia ciała dedykowane kobietom, dzieciom i mężczyznom. Zawierające delikatne składniki nie powodują przesuszenia skóry.

szampony do włosów- Biały Jeleń produkuje również szampony do różnego typu włosów. Pomoże podczas nadmiernego przetłuszczania się, wesprze włosy farbowane, ograniczy nadmierne przesuszenie. Każdy znajdzie coś dla siebie, jako uzupełnienie pielęgnacji może również sięgnąć po odżywki do włosów tego producenta. 

żele do higieny intymnej- bardzo dużą popularnością cieszy się popularne szare mydło, które jest zalecane podczas rekonwalescencji po operacjach ginekologicznych czy porodach. Naprzeciw potrzebom pań, Biały Jeleń stworzył żele do higieny intymnej posiadające skład taki jak szare mydło lub wzbogacony o składniki kojące, który jest łatwiejszy w użyciu. Mydła wspomagają leczenie ran oraz skutecznie odkażają miejsca urazu. Dodatkowo oczyszczają miejsca intymne i nie naruszają miejsc intymnych.

Firma Biały Jeleń wciąż rozwija swoje gamy produktowe, chcąc wyjść na przeciw potrzebom swoich klientów. Marka ta cieszy się dużym zaufaniem, wśród rodziców i osób dorosłych.  

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 23,00 zł

Produkt dodany do ulubionych