Do kąpieli

kosmetyki, kosmetyki dla dzieci, do kąpieli, aptekapapaya.pl
Emotopic W.Med 3 zadaniowa... Emotopic W.Med 3 zadaniowa... 2
Dostępny
Kosmetyki specjalistyczne i ochronne

Emotopic W.Med 3 zadaniowa pianka, 200ml

62,23 zł
Wskazania: Codzienna pielęgnacja dzieci od pierwszego dnia życia Atopowe zapalenie skóry Suchość Zaczerwienienie
Pokazano 1-24 z 80 pozycji

Kosmetyki do kąpieli dla dzieci

Kąpiel dziecka powinna odbywać się codziennie. Dzięki myciu pozbywamy się bakterii oraz innych zanieczyszczeń. Dlatego tak ważne jest, aby używać odpowiednich kosmetyków do kąpieli. W naszej aptece znajdziecie produkty takie jak emolienty, żele i krochmale przeznaczone do pielęgnacji maluchów już w pierwszych dniach ich życia. W naszej aptece znajdziecie kosmetyki zaliczane do dermokosmetyków. Oznacza to, że produkty te są stworzone w oparciu o wiedzę dermatologów i kosmetologów. Często posiadają rekomendację Instytutu Matki i Dziecka. Kosmetyki do kąpieli dla dzieci powinny zawierać delikatny skład, nie naruszać naturalnej flory bakteryjnej skóry i odpowiednio nawilżać.

Dobry kosmetyk do kąpieli dla dzieci

Dobry kosmetyk dla dzieci posiada substancje nie powodujące podrażnień. Często dobry kosmetyk poznamy po tym, że nie zawiera kompozycji zapachowych. Najczęstszymi składnikami są substancje oleiste, ceramidy i lipidy. Połączenie te zapewnia skórzę odpowiednie nawilżenie, uzupełnienie skóry w lipidy oraz wzmocnienie bariery ochronnej. 

Rodzaje kosmetyków do kąpieli dla dzieci

W naszej aptece znajdziecie krochmale, emolienty i żele do stosowania podczas kąpieli malucha. Emolienty stosuje się głównie u noworodków i niemowląt. Wygodna forma użycia sprawia, że rodzice decydują się właśnie na tego rodzaju produkt. Dodatkowo emolienty myją i nie powodują przesuszeń skóry. Mogą być stosowane podczas atopowego zapalenia skóry oraz w przebiegu nadmiernej suchości i wielu problemów skórnych. Żele stosowane są raczej u starszych dzieci i sprawdzą się jako produkty pod prysznic. Krochmale zaleca się do stosowania u dzieci z wypryskiem, potówkami i nadwrażliwością skóry. Zaleca się również stosowanie krochmalu podczas występowania skóry skłonnej do alergii. Krochmal przyczynia się do szybkiej regeneracji naskórka. 

Kosmetyki do kąpieli w Aptece Papaya

Nasza apteka posiada kosmetyki do kąpieli dla dzieci z firm takich jak: Atoperal, Emolium, Mediderm, Eloderm, Balneum, Cutis, La Roche Posay, Linomag, Oilatum, Cetaphil, Ziaja, Dermedic. Producenci tych firm starają się sprostać potrzebom skóry dzieci. 

Product added to compare.