Seks

Bez recepty, seks, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Infekcje i dolegliwości intymne

Jasnum Sensi, żel, 50ml

36,45 zł
Wskazania: Nawilżenie okolic intymnych Suchość pochwy Ułatwia zbliżenie przy utrudnionej penetracji Pomocny przy badaniach ginekologicznych Zmniejsza ryzyko uszkodzenia nabłonka przy suchości pochwy
Dodaj do ulubionych
Pokazano 1-30 z 42 pozycji

Seks

Seks to tak zwany stosunek płciowy, ogół zachowań, który ma za zadanie zaspokojenie indywidualnych potrzeb seksualnych dwojga ludzi. Dla każdego człowieka seks, może oznaczać zdecydowanie coś innego. Regularne uprawianie seksu sprzyja poprawie krążenia mózgowego, obniża poziom stresu jest antydepresantem, wzmacnia układ odpornościowy, pomaga spalić kalorie i wzmocnić mięśnie, wspomaga układ krążenia a także obniża ryzyko wystąpienia raka prostaty i zmniejsza bóle oraz pomaga zasnąć. W tej kategorii znajdziemy prezerwatywy, lubrykanty i żele. 

Prezerwatywy z apteki

Prezerwatywy z apteki to najtańszy i najbardziej popularny sposób na zabezpieczenie się przed nieplanowaną ciążą czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jest to łatwa i skuteczna metoda antykoncepcji dostępna od ręki, bez żadnych ograniczeń, dla mężczyzn. Warto wybierać prezerwatywy z apteki sprawdzonych, renomowanych firm, które dają wysokie bezpieczeństwo podczas uprawiania seksu oraz nie uczulają. Ponadto nie mają wpływu na płodność i mogą być używane razem z innymi środkami antykoncepcyjnymi. Producenci prezerwatyw oferują wiele modeli, które znajdziecie w naszej aptece np. z wypustkami, prążkowane, nawilżające, plemnikobójcze oraz przedłużające stosunek i opóźniające wytrysk. Oprócz upodobań należy także dopasować kształt i rozmiar, żeby prezerwatywa podczas stosunku się nie zsunęła. Wybierz odpowiedni rodzaj prezerwatywy na stronie apteki internetowej Papaya, a wasze życie erotyczne całkowicie się odmieni. Zapewnisz Wam przyjemniejsze i pełne doznań zbliżenia oraz bezpieczeństwo i komfort. 

Lubrykanty z apteki - żele nawilżające

Lubrykanty z apteki to żele intymne, które nawilżają pochwę i jej okolice. Zmniejszają otarcia podczas stosunku oraz ulepszają współżycie. Żele nawilżające z apteki zalecane są dla kobiet zmagających się z problemem suchości pochwy, która może powstać podczas leczenia hormonalnego, przy menopauzie czy infekcji intymnej. Lubrykanty z apteki stosuje się także w celu wzbogacenia jakości życia intymnego. Zazwyczaj żele nawilżające są bezbarwne, na bazie wody, łatwe w zmyciu oraz nie pozostawiają tłustych plam na ciele i ubraniach. Zapakowane są w tubę lub poręczne aplikatory. Dostępne są także żele nawilżające smakowe oraz żele nawilżające rozgrzewające i chłodzące a także wielofunkcyjne do nawilżania okolic intymnych i masażu ciała. Niektóre lubrykanty, które są gęstsze i posiadają kremową konsystencję wyprodukowane są na bazie silikonu. Zapewniają bardziej intensywne nawilżenie, ale po ich użyciu należy dokładnie zadbać o higienę po stosunku. Trzeba także wiedzieć, że nie wolno używać ich z akcesoriami erotycznymi, które są wykonane z silikonu, ponieważ mogą je uszkodzić. Szeroki wybór żeli nawilżających intymnych znajdziesz w aptece internetowej Papaya.     

Filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 48,00 zł

Produkt dodany do ulubionych