Oczyszczanie twarzy

Kosmetyki, twarz, oczyszczanie twarzy, aptekapapaya.pl
La Roche-Posay Lipikar Gel...
Dostępny
Pianki i żele do mycia twarzy

La Roche-Posay Lipikar Gel Lavant, żel myjący, 750 ml

79,09 zł
Wskazania: Głębokie nawilżenie wysuszonej  cery. Dogłębne oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń. Przeznaczony do pielęgnacji skóry wrażliwej. Dla niemowląt,dzieci i osób dorosłych.
La Roche-Posay Lipikar ,...
Dostępny
Żele

La Roche-Posay Lipikar , żel myjący, 400 ml

62,14 zł
Wskazania: Głębokie nawilżenie wysuszonej  cery. Dogłębne oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń. Przeznaczony do pielęgnacji skóry wrażliwej. Dla niemowląt,dzieci i osób dorosłych.
Pokazano 1-24 z 177 pozycji

Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie twarzy jest kluczowym elementem pielęgnacji skóry. W przypadku pominięcia tego etapu, zobaczysz na skórze jak zaczynają robić się niedoskonałości, zaskórniki czy krostki a skóra zaczyna szybciej wchodzić w proces starzenia. Jeśli choć raz, nie oczyścisz jej  i zaśniesz w makijażu, to rano odczujesz następstwo tego pominięcia w postaci szarego, stłumionego kolorytu czy nawet zaskórników. Musimy wiedzieć, że oczyszczanie twarzy, to nie tylko demakijaż ale również pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń, które odkładają się na powierzchni skóry. Oczyszczanie skóry jest podstawowym elementem, który szykuje naszą skórę na przyjęcie dobroczynnych składników zawartych w serach czy kremach. Bez niego, składniki aktywne zawarte w tych preparatach pozostaną na powierzchni i nie dadzą pożądanego efektu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, nasza apteka Papaya oferuje szeroki wybór kosmetyków do demakijażu i produktów do mycia twarzy w różnych formach. Znajdziecie u nas pianki, płyny, żele a także toniki, które są kolejnym etapem pielęgnacji skóry.  

Dlaczego oczyszczanie ma wpływ na wygląd skóry?

Oczyszczanie twarzy ma ogromny wpływ na wygląd naszej skóry. Zanieczyszczona twarz szybciej się starzeje i gorzej wygląda. Skóra łatwiej traci wilgoć oraz jędrność i wiotkość.  Staje się wysuszona i skłonna do podrażnień. Ponadto odkładany na skórze dzienny brud, poplątany z ostatkiem makijażu, łoju i potu doprowadza do zatykania porów, co w efekcie daje stan zapalny i wywołuje zaskórniki i krostki. Dlatego codzienne oczyszczanie rano i wieczorem powoduje, że pory skóry się otwierają a ona może oddychać.  

Kto szczególnie powinien oczyszczać twarz?

Szczególnie oczyszczać twarz powinny osoby mające skórę mieszaną i tłustą z tendencją do trądziku. Ma ona skłonności do wydzielanie większej ilości łoju i zatykania porów a tym samym powstawania stanów zapalnych i zaskórników. Osoby te, muszą dokładnie oczyszczać skórę za pomocą łagodnych preparatów, które nie niszczą warstwy ochronnej jaką jest płaszcz lipidowy a unikać produktów na bazie alkoholu czy silnych detergentów. 

Odpowiednie i dokładne oczyszczanie twarzy to recepta na piękną i zdrową skórę. Dlatego skorzystaj z szerokiej oferty kosmetyków w aptece Papaya a na pewno znajdziesz idealny dla siebie produkt. 

Product added to compare.