Słuch

bez recepty, słuch, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Preparaty z apteki do uszu, czy warto kupić preparaty takie jak krople do higieny uszu, czy suplementy na słuch?

Kategoria słuch zawiera preparaty wspierające narząd słuchu. Czasami zdarza się, że czop woskowinowy zapycha ujście uszu i prowadzi do krótkotrwałej głuchoty. Prawidłowa higiena uszu zapobiega takim sytuacjom. Środki na zatkane ucho pomagają rozpuścić woskowinę w uchu i ułatwić jej wydostanie się na zewnątrz. Preparaty na zatkane ucho zawierają w swoim składzie naturalne olejki, które mają właściwości rozpuszczające. Wspomaganie higieny uszu może odbywać się za pomocą narzędzi takich jak zestaw do płukania. W tej kategorii znajdziesz również kapsułki i tabletki wspierające słuch zawierające zestaw witamin. Dobry środek na słuch to taki zawierający witaminy z grupy B, witamina c, e, cynk, miedź, wyciąg z miłorzębu japońskiego i wiele innych składników wpływających na lepsze działanie narządu słuchu.

Jak powinna wyglądać podstawowa higiena uszu?

Prawidłowa higiena uszu powinna się opierać na zewnętrznym czyszczeniu małżowiny usznej. Nie należy stosować patyczków do czyszczenia uszu i wprowadzać ich do wewnętrznej części ucha. Woskowina uszna zamiast się wydostać zostanie popchnięta wewnątrz kanału słuchowego co może spowodować zatkanie ucha czyli tak zwany korek woskowinowy. W zatkanym uchu pojawia się stan zapalny oraz ból ucha. W takich przypadkach należy udać się do laryngologa. Środki do czyszczenia takie jak spray do uszu stosuje się w momencie zalegania wydzieliny.

Które najlepsze preparaty w formie tabletek i kapsułek będą wspierały słuch?

Dobry preparat na słuch w formie kapsułek i tabletek to taki, który zawiera witaminy i minerały wspierające narząd słuchu. Cynk, miedź, witaminy B12, C,E to jedne z tych substancji, które wspierają narząd słuchu.

Product added to compare.