Cetaphil BHR

Strefa marek, cetaphil, cetaphil bhr, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Cetaphil Bright healthy radiance, seria kosmetyków dla skóry wrażliwej z przebarwieniami

Skuteczna pomoc na przebarwienia Cetaphil Bhr potwierdzona badaniami. Składniki Cetaphil BHR wpływają znacząco na wygląd skóry, a pierwsze efekty można zauważyć już po 4 tygodniach od pierwszego zastosowania produktów z tej lini. Odpowiedni do stosowania do cery wrażliwej. Przyczynia się do wzmocnienia bariery ochronnej skóry. Pomocny podczas ciemnych przebarwień, wyrównuje koloryt skóry i dodatkowo odżywia. W naszej kategorii znajdziesz krem na dzień, noc i emulsje do mycia.

Cetaphil BHR krem na dzień

Dla posiadaczy cery wrażliwej w tej kategorii znajdziesz krem Cetaphil rozjaśniający przebarwienia. W składzie kremu Cetaphil znajdziemy składniki aktywne, które zmniejszają widoczność ciemnych przebarwień. Odpowiedni do pielęgnacji skóry wrażliwej. Kojący krem stosować rano na oczyszczoną skórę twarzy.

Cetaphil BHR krem na noc

W linii Cetaphil bright znajdziemy również krem na noc, który działa na skórę podczas naszego snu. Jest to idealne uzupełnienie podstawowej pielęgnacji skóry wrażliwej skłonnej do przebarwień. Niewielką ilość produktu nałożyć na skórę po wcześniejszym oczyszczeniu za pomocą emulsji do mycia BHR

Cetaphil BHR emulsja do mycia

Emulsja do mycia, doskonale oczyszcza i przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów. Nałożyć Cetaphil BHR na zwilżoną skórę twarzy i delikatnie masować, następnie spłukać i zastosować niewielką ilośc kremu Cetaphil.

Product added to compare.