Kremy do twarzy

Kosmetyki, twarz, kremy do twarzy, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 385 pozycji

Kremy do twarzy

Kremy do twarzy są bardzo ważnym elementem codziennej pielęgnacji. W aptece Papaya znajdziecie dermokosmetyki do stosowania na noc i dzień. Odpowiednie dla osób z cerą suchą, normalną, mieszaną, tłustą, trądzikową czy dojrzałą. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt. Kremy do twarzy stanowią podstawę pielęgnacji skóry. Stosuje się je w celu poprawy wyglądu oraz jako środek zapobiegawczy przed pojawieniem się pierwszych oznak starzenia się skóry. Kremy do twarzy mogą różnić się właściwościami i być przeznaczone dla różnych grup wiekowych. W naszej aptece znajdziecie kremy o statusie kosmetyku i dermokosmetyku. Warto pamiętać, że krem zaliczany do dermokosmetyków posiada silniejsze działanie potwierdzone badaniami. 

Rodzaje kremów do twarzy

Kremy do twarzy są przeznaczone dla różnych rodzajów cery oraz dla pacjentów z problemem skórnym. W zależności od potrzeb skóry kremy posiadają inny skład. U nas w aptece znajdziecie:

kremy do twarzy przeciwzmarszczkowe to produkty przeznaczone do skóry dojrzałej oraz narażonej na pojawienie się oznak starzenia się skóry. Wpływają na spłycenie zmian oraz zmniejszenie widoczności. Kremy do twarzy przeciwzmarszczkowe są podzielone na grupy wiekowe.

kremy do twarzy nawilżające przeznaczone do pielęgnacji skóry skłonnej do przesuszenia. Kremy nawilżające są podzielone na te do skóry suchej i normalnej. Tego rodzaju kremy zawierają składniki wpływające na zatrzymywanie wody w naskórku. 

Kremy do twarzy przeciwtrądzikowe zawierające składniki o działaniu przeciwbakteryjnym, które zapobiegają powstawaniu stanów zapalnych. Dodatkowo posiadają składniki wysuszające, które wpływają na lepsze gojenie się niedoskonałości. Dzięki właściwościom ściągającym, antyseptycznym i łagodzącym kremy do twarzy przeciwtrądzikowe przyczyniają się lepszego wyglądu skóry twarzy.

Kremy do twarzy do skóry naczynkowej, w naszej ofercie również posiadamy kremy ze składnikami czynnymi wpływającymi na naczynia krwionośne. U osób z cerą naczynkową występuje zjawisko płytkiego unaczynienia skóry na twarzy. W składzie tych kremów do twarzy znajdziemy witaminę C, retinol oraz składniki wpływające na wzmocnienie naczyń krwionośnych. 

Kremy do twarzy do skóry wrażliwej to kosmetyki zawierające delikatny skład, który pozbawiony jest parabenów oraz kompozycji zapachowych. Ten rodzaj kremów można stosować u osób ze skórą wrażliwą oraz skłonną do reakcji alergicznych.

Krem do twarzy ochronny to produkt odpowiedni do stosowania podczas występowania niepogody lub słońca. Mróz, wiatr i słońce powoduje mikrouszkodzenia skóry. Kremy do twarzy ochronne tworzą na skórzę niewidzialny film, który ochroni przed szkodliwymi czynnikami. 

Kremy do twarzy to produkty jedne z częściej kupowanych przez różne grupy wiekowe. Twarz to wizytówka każdego człowieka, dlatego warto postawić na dobry kosmetyk. Dermokosmetyki z apteki działają dogłębnie, wpływają na wygląd skóry od wewnątrz i zewnątrz. 

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 180,00 zł

Produkt dodany do ulubionych