Witaminy dla diabetyków

Witaminy i minerały, witaminy dla diabetyków,aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Witaminy dla diabetyków 

Witaminy dla diabetyków, pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi, chronią komórki przed stresem oksydacyjnym, oraz wspomagają pracę układu nerwowego. Składniki te, są bardzo ważne w uzupełnieniu diety dla osób chorujących na cukrzycę

Co powinny zawierać suplementy dla diabetyków?

Suplementy dla diabetyków, powinny zawierać odpowiednio dobrane witaminy i minerały, które odpowiadają ich potrzebom i nie posiadać cukrów, których powinni unikać. W składzie witamin dla cukrzyków powinien znaleźć się selen, chrom, witaminy z grupy B, kwasy ALA (alfa-liponowy) i GLA, witamina C i E, oraz kwasy omega-3 czy magnez. Dodatkowo niektóre suplementy wzbogacone są w surowce roślinne, które wspierają regulację poziomu cukru np. wyciąg z morwy białej lub cynamonowca. Po witaminy dla diabetyków, powinni sięgać cukrzycy, a także osoby na diecie, które nie dostarczają organizmowi potrzebnych składników odżywczych, oraz unikalnych witamin i minerałów.

Zestaw witamin dla diabetyków

W aptekach dostępny jest gotowy zestaw witamin dla diabetyków, który uzupełni dietę we wszystkie niezbędne składniki, potrzebne dla osób chorujących na cukrzycę. Należy jednak pamiętać, że suplementy nie zastąpią podstawowego leczenia, lecz będą stanowić jego uzupełnienie.  

Witaminy dla cukrzyków w tabletkach

Firmy farmaceutyczne oferują szeroki wybór witamin dla cukrzyków w tabletkach. Są to kompleksy witamin, lub pojedyncze witaminy, a takżę tabletki do ssania. Produkty dedykowane są zarówno dla dzieci jak i osób starszych. Najważniejsze, żebyśmy sprawdzali, aby skład był jak najbardziej dla nas wartościowy, oraz żeby nie zawierały cukru.  

Witaminy dla cukrzyków w płynie

W aptekach bardzo często możemy spotkać witaminy dla cukrzyków w płynie, wzmacniające syropy, oraz odżywcze preparaty w formie drinków do picia. Ważne jest, aby dobierać odpowiednie preparaty zgodnie z zapotrzebowaniem, ponieważ nadmiar witamin i minerałów, również może zaszkodzić naszemu zdrowiu. 

Witaminy dla diabetyków jak widzimy, są niezbędne dla uzupełnienia diety osób chorujących na cukrzycę. Dlatego w aptece Papaya znajdziemy duży wybór najwyższej jakości produktów, dla tej grupy pacjentów. Oferujemy suplementy dla diabetyków w formie tabletek, płynów, syropów, oraz herbatek.

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 97,00 zł

Produkt dodany do ulubionych