Spirytusy

Urazy, opatrunki, dezynfekcja,spirytusy,aptekapapaya.pl
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Spirytusy

Spirytusy to roztwory na skórę, które znajdziecie w tej kategorii w aptece Papaya. Posiadamy szeroką ofertę spirytusów wielu renomowanych firm. W zależności od dolegliwości, każdy może wybrać produkt odpowiedni dla siebie. Trądzik, bóle mięśni, stawów, przeziębienie, otarcia to tylko niektóre z wielu problemów, na które stosuje się spirytusy.    

Rodzaje spirytusów:

  • Spirytus salicylowy, to roztwór do odkażania skóry, stosowany przy trądziku, łojotoku, otarciach, grzybicy. Posiada słabe działanie odkażające i ogranicza rozwój bakterii. 
  • Spirytus mrówczany, to roztwór do stosowania miejscowego w bólach mięśni stawów, nerwobólach, reumatyzmie, artretyzmie. Posiada działanie ściągające i lekko znieczulające.  
  • Spirytus kamforowy, to roztwór do nacierań, stosowany przy przeziębieniu, bólach mięśni i stawów. Posiada działanie rozgrzewające i powodujące miejscowe przekrwienie skóry.
  • Spirytus lawendowy, to roztwór do nacierań, stosowany w bólach mięśniowo-stawowych, nerwobólach i bólach mięśni oraz wspomagająco do odkażania skóry przy trądziku młodzieńczym i różowatym. Posiada łagodne działanie rozgrzewające i odkażające. 

Na co stosować spirytusy?

Spirytusy stosuje się do odkażania, nacierania, pielęgnacji i jako środek rozgrzewający. Wszystkie spirytusy odpowiednie są tylko do użytku zewnętrznego na skórę.

W naszej aptece internetowej Papaya, znajdziecie spirytusy w wygodnych plastikowych buteleczkach, takich firm jak np. Amara, Hasco, Prolab, Farmina i Apteo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, posiadamy konkurencyjne ceny i duży wybór produktów do stosowania na skórę.   

Product added to compare.