Stopy

kosmetyki, ciało, stopy, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 90 pozycji

Kosmetyki do stóp

Stopy to kategoria zawierająca wszystkie potrzebne kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Znajdziecie tutaj preparaty zabezpieczające przed grzybicą i różnego rodzaju chorobom skóry, Kremy łagodzące dolegliwości takie jak nadmierne rogowacenie, pękające pięty czy nadmierną suchość. Dodatkowo znajdziemy preparaty łagodzące dolegliwości takie jak opuchlizna. W tej kategorii znajdziemy również sole i maseczki do stóp. 

Maści do stóp

Stopy to część ciała narażona na powstawanie wielu problemów skórnych. Długotrwałe noszenie obuwia czy też styczność z powierzchniami ogólnodostępnymi takimi jak basen powoduje zwiększone ryzyko powstawania chorób skóry. 

Maści stosuje się w przypadkach takich jak:

pękanie pięt - maści w tym przypadku zawierają w swoim składzie substancje zmiękczające oraz witaminy, które przyspieszają gojenie się skóry.

nadmierne rogowacenie - to problem skórny, który wymaga zastosowania odpowiednich kosmetyków. Do właśnie takich zaliczamy maści do stóp z mocznikiem.  

nadmierna suchość - w tej kategorii znajdziemy maści do stóp o działaniu nawilżającym, które poprawiają elastyczność skóry i wzmacniają barierę ochronną. 

Spraye do stóp

Spraye do stóp to kosmetyki ochronne, które mogą mieć różne zadanie. Jednym z nich jest ochrona przed grzybicą, drugą zaś ochrona przed nadmierną potliwością. Spray może również służyć jako kosmetyk niwelujący nieprzyjemny zapach. 

Zasypki do stóp

Zasypki do stóp pełnią funkcję wspomagające podczas nadmiernego pocenia się stóp. 

Sól do stóp

Sól do stóp to kosmetyk wspomagający podczas nadmiernego pocenia się, nadmiernego rogowacenia czy pękania pięt

Kremy do stóp 

Kremy do stóp powinny być używane podczas codziennej pielęgnacji. Dobrze nawilżone stopy nie posiadają skłonności do pękania czy nadmiernego rogowacenia. Przyczyną pęknięć na piętach jest najczęściej brak odpowiedniego nawilżenia. Kremy do stóp zwiększają elastyczność naskórka i zapobiegają mikrouszkodzeniom. 

Maseczki do stóp

W tej kategorii znajdziesz również maseczki do stóp, które są przeznaczone do skóry zbyt mało nawilżonej lub nadmiernie zrogowaciałej. Łatwa w użyciu maseczka w formie skarpetek skutecznie odżywia skórę stóp. 

Nie należy pomijać stóp podczas codziennej pielęgnacji. Stosowanie odpowiednich kosmetyków przyczynia się do zapobiegania problemów skórnych. Wybieraj sprawdzone kosmetyki, które posiadają potwierdzoną skuteczność. 

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 46,00 zł

Produkt dodany do ulubionych