Stopy

kosmetyki, ciało, stopy, aptekapapaya.pl
Linomag, maść 200 mg/g, 30 g
Dostępny
Kosmetyki specjalistyczne i ochronne

Linomag, maść 200 mg/g, 30 g

11,96 zł
Wskazania: Wyprysk skórny Odparzenia Łuszczyca Wspomaga regenerację naturalnej bariery skóry
Alantan, zasypka, 50 g
Dostępny
Nadmierna potliwość

Alantan, zasypka, 50 g

7,95 zł
   Wskazania: Podrażnienia Zaczerwienienia Otarcia
Tea Tree, Zasypka do stóp,...
Dostępny
Papaya 2

Tea Tree, Zasypka do stóp, 120 g

10,27 zł
Wskazania: Nadpotliwość stóp Ograniczenie ryzyka pojawienia się chorób grzybiczych lub bakteryjnych
Acerin plastry na odciski,... Acerin plastry na odciski,... 2
Dostępny
Odciski

Acerin plastry na odciski, 6szt

9,29 zł
Wskazania: Odciski Nagniotki Ochrona przed uciskiem Uśmierzenie bólu Dzięki zawartości kwasu salicylowego nawilżenie i zmiękczenie odcisku w celu jego usunięcia
Pokazano 1-24 z 122 pozycji

Kosmetyki do stóp, preparaty do pielęgnacji stóp

Stopy to kategoria zawierająca wszystkie potrzebne kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Znajdziecie tutaj preparaty zabezpieczające przed grzybicą i różnego rodzaju chorobom skóry, Kremy łagodzące dolegliwości takie jak nadmierne rogowacenie, pękające pięty czy nadmierną suchość. Dodatkowo znajdziemy preparaty łagodzące dolegliwości takie jak opuchlizna. W tej kategorii znajdziemy również sole i maseczki do stóp. Kosmetyki do stóp działające nawilżająco wspierają procesy regeneracyjne. Odpowiednie kosmetyki łagodzą uszkodzenia skóry, dyskomfort podczas chodzenia związany z nadmiernym rogowaceniem, łagodzą popękane pięty. Profesjonalna pielęgnacja stóp ogranicza powstawanie problemów skóry.

Maści do stóp, skuteczne produkty do pielęgnacji stóp

Stopy to część ciała narażona na powstawanie wielu problemów skórnych. Długotrwałe noszenie obuwia czy też styczność z powierzchniami ogólnodostępnymi takimi jak basen powoduje zwiększone ryzyko powstawania chorób skóry. 

Maści stosuje się w przypadkach takich jak:

pękanie pięt - maści w tym przypadku zawierają w swoim składzie substancje zmiękczające oraz witaminy, które przyspieszają gojenie się skóry.

nadmierne rogowacenie - to problem skórny, który wymaga zastosowania odpowiednich kosmetyków. Do właśnie takich zaliczamy maści do stóp z mocznikiem.  

nadmierna suchość - w tej kategorii znajdziemy maści do stóp o działaniu nawilżającym, które poprawiają elastyczność skóry i wzmacniają barierę ochronną. 

Spraye do stóp

Spraye do stóp to kosmetyki ochronne, które mogą mieć różne zadanie. Jednym z nich jest ochrona przed grzybicą, drugą zaś ochrona przed nadmierną potliwością. Spray może również służyć jako kosmetyk niwelujący nieprzyjemny zapach. Kosmetyki pielęgnacyjne w postaci sprayu skutecznie zapobiegają poceniu się, regularna pielęgnacja skóry stóp pomaga złagodzić problemy skórne.

Zasypki do stóp

Zasypki do stóp pełnią funkcję wspomagające podczas nadmiernego pocenia się stóp. Odpowiednie kosmetyki do stóp zawierają składniki aktywne, które chronią przed otarciami oraz nieprzyjemnym zapachem.

Sól do stóp

Sól do stóp to kosmetyk wspomagający podczas nadmiernego pocenia się, nadmiernego rogowacenia czy pękania pięt. Aktywne składniki w kosmetykach do stóp zmniejszają problemy skórne.

Krem do stóp 

Kremy do stóp powinny być używane podczas codziennej pielęgnacji. Dobrze nawilżone stopy nie posiadają skłonności do pękania czy nadmiernego rogowacenia. Przyczyną pęknięć na piętach jest najczęściej brak odpowiedniego nawilżenia. Kremy do stóp zwiększają elastyczność naskórka i zapobiegają mikrouszkodzeniom. 

Maseczki do stóp

W tej kategorii znajdziesz również maseczki do stóp, które są przeznaczone do skóry zbyt mało nawilżonej lub nadmiernie zrogowaciałej. Łatwa w użyciu maseczka w formie skarpetek skutecznie odżywia skórę stóp. 

Dezodoranty do stóp

Dezodoranty do stóp zapobiegają nadmiernemu poceniu się oraz wpływają na zachowanie odpowiedniej higieny. Codzienna pielęgnacja stóp zapobiega poceniu się.

Skarpetki złuszczające do stóp

Skarpetki złuszczające sprawdzą się podczas nadmiernego rogowacenia. Złuszczanie naskórka wpływa na lepszą kondycję skóry. Martwy naskórek należy usuwać regularnie, w ten sposób pobudzamy procesy regeneracyjne. Po złuszczaniu warto zadbać o nawilżanie skóry stóp.

Nie należy pomijać stóp podczas codziennej pielęgnacji. Stosowanie odpowiednich kosmetyków przyczynia się do zapobiegania problemów skórnych. Wybieraj sprawdzone kosmetyki, które posiadają potwierdzoną skuteczność. Kosmetyki antygrzybiczne powinny stosować osoby uczęszczające w miejsca takie jak basen czy ogólnodostępne szatnie. Kosmetyki z naturalnymi składnikami są przeznaczone dla osób ze skórą wrażliwą. Kąpiele solne są odpowiednie podczas występowania nadmiernego pocenia się. Złuszczające produkty zastosuj w momencie występowania zrogowaciałego naskórka.

Product added to compare.