Mama i kobieta w ciąży

Mama i kobieta w ciąży, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 97 pozycji

Mama i kobieta w ciąży

Mama i kobieta w ciąży to kategoria, w której znajdziemy szereg produktów do pielęgnacji zarówno podczas ciąży jaki po porodzie. W naszej aptece możesz skompletować wyprawkę dla dziecka i matki do szpitala. Szereg produktów higienicznych oraz wspomagających okres laktacji ułatwi Ci opiekę nad maluszkiem. 

Kosmetyki dla kobiet w ciąży

Ciąża to okres wielkiego oczekiwania i specjalnej pielęgnacji, w naszej aptece znajdziesz kosmetyki odpowiednie do stosowania podczas ciąży. Kremy zapobiegające powstawaniu rozstępów to jedne z częściej poszukiwanych produktów podczas ciąży. Zmiany hormonalne powodują wiele zmian w ciele kobiety. Część kobiet doświadcza nadwrażliwości sutków piersiowych wynikających z przygotowywania się organizmu do okresu laktacji. W tej kategorii znajdziecie maści zawierające lanolinę, która skutecznie łagodzą podrażnienia. Kosmetyki przeznaczone dla mam i kobiet ciężarnych są pozbawione sztucznych składników.  

Witaminy dla mam

Kobiety w ciąży powinny szczególnie zwracać uwagę na dietę, zbilansowane posiłki umożliwią zadbać o prawidłowy przebieg ciąży i rozwój płodu. Ciąża to okres wzmożonego zapotrzebowania na witaminy i minerały. Od dłuższego czasu zaleca się przyjmowanie kwasu foliowego oraz kwasów DHA, składniki te mają ogromny wpływ na rozwijającą się ciąże. Witaminy i minerały dla kobiet w ciąży to odpowiednio zbilansowane kompleksy, które dostarczają odpowiednią dawkę składników. Nasza apteka posiada suplementy dla mam różnych firm. 

Leki dla kobiet w ciąży

Ciąża jest okresem w życiu każdej kobiety, w którym szczególnie dba się o zdrowie. Zdarza się jednak zachorować na różnego rodzaju przeziębienia. Katar i kaszel to dolegliwości często występujące u przyszłych mam. Co więc przyjmować na przeziębienie w ciąży? Nasza apteka posiada leki na bazie naturalnych wyciągów dedykowane właśnie paniom ciężarnym. 

Testy ciążowe

Testy ciążowe są popularnym produktem wśród kobiet pragnących zajście w ciąże. Obecnie mamy dostępne testy płytkowe, strumieniowe, cyfrowe. Istnieją nawet testy wskazujące tydzień ciąży. Na każdym z tych testów jest oznaczona czułość wykrywania gonadotropiny kosmówkowej - hormonu obecnego podczas ciąży.

Artykuły higieniczne dla kobiet w ciąży

Szykując wyprawkę należy zaopatrzyć się w artykuły higieniczne takie jak podkłady poporodowe, majtki jednorazowe czy wkładki laktacyjne. Wszystkie te produkty znajdziecie w kategorii artykuły higieniczne dla kobiet w ciąży i mam. 

W ciąży powinno unikać się kontaktu z substancjami szkodliwymi, stosując kosmetyki wybierajmy te bez parabenów i zbędnych barwników i kompozycji zapachowych. Dbajmy o zdrowie, bo nasza forma może wpływać na rozwój płodu. 

Filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 263,00 zł

Produkt dodany do ulubionych