Test na narkotyki

Bez recepty,diagnostyka,testy,test na narkotyki,aptekapapaya.pl
Test narkotykowy ze śliny,...
Brak na stanie
Test na narkotyki

Test narkotykowy ze śliny, 1 szt

38,91 zł
Wskazania: Wykrywanie narkotyków w ślinie Wykrywanie 6 substancji psychoaktywnych :  kokaina, amfetamina, haszysz, heroina oraz marihuana i morfina.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Testy narkotykowe, rodzaje testów na narkotyki

Wykrycie narkotyków w dzisiejszych czasach jest bardzo łatwe. Dostępna jest usługa wykonania testów na narkotyki w każdym laboratorium oraz możliwość wykonania testu narkotykowego w warunkach domowych. Testery narkotykowe mogą być w różnej formie. Badanie można przeprowadzić z moczu lub ze śliny. Dostępność i szybkość sprawia, że możemy w szybki sposób sprawdzić pacjenta pod jakim wpływem substancji psychoaktywnych się znajduje. Wyniki testów narkotykowych otrzymujemy w zaledwie 5 minut. Obecność psychoaktywnych substancji pomoże nam w szybki sposób zareagować i ograniczyć ryzyko uzależnienia. W aptece dostępne są:

 • testy na morfinę

 • testy na marihuanę

 • test na obecność amfetaminy

 • testy na heroinę

 • test na obecność kokainy

 • Multi-testy antynarkotykowe

Test na narkotyki ze śliny

Narkotesty substancji psychoaktywnych ze śliny pozwalają wykryć obecność 6 substancji. Dodatni wynik testu na narkotyki może pojawić się po zażyciu heroiny, kokainy, morfiny, amfetaminy, haszyszu i marihuany. Wykrycie substancji psychoaktywnych jest możliwe poprzez pobranie śliny za pomocą specjalnej gąbki dołączonej do opakowania. Następnie ślinę należy wycisnąć i umieścić w polu testu narkotykowego. Narkotesty na ślinę są szybkie i łatwe w użyciu. Wynik testu na ślinę pojawia się po 10 minutach. To jakie rodzaje testów narkotykowych wybierzemy, zależy od nas samych.

Test na narkotyki z moczu

W aptece znajdziemy również domowe testy na narkotyki i substancje psychoaktywne do wykonywania z moczu. Narkotesty dostępne na rynku posiadają również zdolność wykrywania obecności najpopularniejszych narkotyków. Interpretacja wyników testu jest możliwa już po 5 minutach. Badanie moczu wykryje narkotyki w momencie zetknięcia się z polami testowymi. Dostępny jest multi test narkotykowy oraz testy do wykrywania pojedynczych substancji np. . W przypadku braku wiedzy o rodzaju zażytego narkotyku watro wybrać test ogólny, który wykrywa od razu 6 substancji.

Domowe testy na narkotyki i substancje odurzające

Domowe testy pomogą sprawdzić, czy dziecko zażywa narkotyki. Testy z moczu, czy testy ze śliny to badania toksykologiczne do przeprowadzenia w warunkach domowych. Wiarygodność narkotestów wynosi około 98%

Test na narkotyki, najczęściej zadawane pytania

Czy multi test wykrywa narkotyki?

Multi testy wykrywające narkotyki są przeznaczone do oznaczania obecności kilku narkotyków naraz. Oznacza to, że diagnostyka domowa jest szybka i skuteczna. Obecność substancji psychoaktywnych pojawia się w osobnych okienkach. Multi test potwierdza lub wyklucza obecność kokainy, marihuany, morfiny, haszyszu, amfetaminy i morfiny. Rodzaje narkotestów w zależności od potrzeb znajdziemy w każdej aptece. Opakowanie multi test zawiera w szybki test kasetkowy lub paskowy oraz instrukcję obsługi, którą należy przeczytać przed wykonaniem badania diagnostycznego.

Jakie są rodzaje testów na obecność narkotyków?

Testy na narkotyki możemy zakupić w aptece i wykonać je o dowolnej porze dnia. Obecnie dostępne są narkotesty na mocz i ślinę takie jak:

 • test wykrywający morfinę

 • testy wykrywające obecność haszyszu

 • test narkotykowy wykrywający marihuanę

 • narkotesty na obecność kokainy

 • narkotesty na amfetaminę

Jakie są objawy brania narkotyków?

Obecność psychoaktywnych substancji powoduje zaburzenia w zachowaniu. Osoba pod wpływem substancji psychoaktywnych posiada zmienne nastroje. W zależności od rodzaju zażytego narkotyku objawy mogą się różnić. Po zażyciu kokainy, amfetaminy osoby są pobudzone, posiadają zaburzenia snu oraz brak łaknienia. Po zażyciu marihuany czy haszyszu reakcje zostają spowolnione, a apetyt jest wzmożony. Badanie obecności narkotyków pomaga zwiększyć świadomość o stanie zdrowia osób bliskich.

W jaki sposób wykonasz test na narkotyki?

Test na zawartość narkotyków wykonamy w warunkach domowych. Za pomocą pobrania śliny czy próbki świeżego moczu jesteśmy w stanie uzyskać dodatni wynik narkotyku lub potwierdzić brak obecności narkotyków. Czas wykrywania substancji od czasu przyjęcia może być różny w zależności od zażycia danego narkotyku. Tradycyjne badania moczu wykonuje się w godzinach porannych od poniedziałku do piątku. Wyniki badań moczu uzyskasz w następnym dniu roboczym lub w godzinach popołudniowych. Szybkie testy narkotykowe wykonasz o każdej godzinie w dowolnym miejscu, a wynik będzie po 10 minutach.

Co wykrywają narkotesty domowe?

Testy na obecność narkotyków i leków do wykonywania w warunkach domowych wykrywają substancje psychoaktywne. Narkotest wykryje środki odurzające, które wpływają na zachowanie i funkcjonowanie całego organizmu.

Jaka jest wiarygodność domowych narkotestów?

Wynik testu na narkotyki wykonywany w domu posiada potwierdzoną skuteczność, która wynosi około 98%

Czy da się zafałszować wynik narkotestu?

Obecność narkotyków wykrywana w narkoteście jest zależna od upływu czasu od jego wzięcia. Oznacza to, że po upływie zbyt dużego czasu od zażycia narkotest może nie wykryć obecności narkotyków.

Po jakim czasie od zażycia test wykryje obecność narkotyków?

Poszczególne narkotyki są wykrywalne w następującym czasie:

Amfetamina – około 2-3 dni,

Kokaina – około 2,3 dni,

Morfina/ Heroina – od 2/3 dni w górę.

Haszysz, marihuana - około 2/3 dni

Gdzie można kupić testy diagnostyczne narkotyków?

Test narkotykowy wykrywający substancję psychoaktywne zakupimy w aptece.

Product added to compare.