Szampony

Szampony
Emotopic W.Med 3 zadaniowa... Emotopic W.Med 3 zadaniowa... 2
Dostępny
Kosmetyki specjalistyczne i ochronne

Emotopic W.Med 3 zadaniowa pianka, 200ml

62,23 zł
Wskazania: Codzienna pielęgnacja dzieci od pierwszego dnia życia Atopowe zapalenie skóry Suchość Zaczerwienienie
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Łagodne szampony dla dzieci

Szampony dla dzieci to kosmetyki przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry głowy. Dziecięce szampony bezpiecznie oczyszczają skórę głowy i zapobiegają występowaniu podrażnień. Pielęgnacja dziecięcej skóry jest niezmiernie ważna, ponieważ warstwa ochronna skóry nie jest jeszcze dobrze rozwinięta. Wybierając szampon dla dzieci powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na skład kosmetyku. Naturalne składniki powinny znajdować się w składzie produktu. Podrażnienia skóry głowy pojawiają się często z powodu źle dobranego kosmetyku do codziennej pielęgnacji. Dobry szampon dla dzieci wpływa na nawilżenie włosów oraz zwiększenie ochrony skóry głowy. Kosmetyki do mycia włosów powinny być bez parabenów. Wybieraj naturalne szampony zawierające naturalne ekstrakty, aby zminimalizować występowanie reakcji alergicznych oraz podrażnień.

Szampon do skóry niemowląt oraz nowo narodzonych dzieci

Podrażnienia skóry dziecka wynikają ze złej pielęgnacji. Szukając odpowiedniego szamponu dla dzieci zwracajmy uwagę na skład. Dobrym wyborem będą szampony dla dzieci bez sis, to wyjątkowo delikatny szampon, który nie powoduje reakcji alergicznych oraz sprawia, że włosy dziecka są miękkie, a skóra odpowiednio zadbana. Hipoalergiczny szampon bez parabenów może być używany u dzieci ze szczególną nadwrażliwością skóry. Lepiej chronić skórę dziecka, niż leczyć niepożądane efekty nieprawidłowej higieny.

Delikatny szampon nawilżający

Dzieci co raz częściej posiadają atopowe zapalenie skóry co przyczynia się do występowania zmian ciężkich w leczeniu. Bezpieczna kąpiel polega na używaniu odpowiednich kosmetyków do całego ciała. Stosowanie szamponu odpowiedniego do potrzeb przyczynia się do zapobiegania powstawaniu podrażnień. Bezpieczny skład oraz delikatne substancje myjące to wszystko to czego oczekuje skóra dziecka. Nasza apteka oferuje żel do kąpieli 3w1, który jest odpowiedni do mycia ciała i włosów. Podczas wyboru kosmetyku powinniśmy zwrócić uwagę na zapach szamponu, te intensywnie pachnące mogą zawierać sztuczne składniki, bezpieczne dla skóry będą produkty bezzapachowe lub z delikatną nutą ekstraktów naturalnych. Wybierając delikatny szampon zadbamy o odpowiednie nawilżenie włosów oraz ochronę skóry głowy.

Product added to compare.