Peelingi do twarzy

kosmetyki, twarz, peelingi, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Peelingi

Peelingi do twarzy to rodzaj kosmetyków wpływających na wygląd skóry. Posiadają właściwości złuszczające i regenerujące. Peelingi dostępne w naszej aptece są przeznaczone do użytku w warunkach domowych. 

Rodzaj peelingów z apteki

W aptece dostępne są peelingi enzymatyczne, gruboziarniste i drobnoziarniste. Rodzaj powinien być dobrany pod rodzaj skóry. Efekt pożądany uzyskamy tylko w przypadku dobrania odpowiedniego kosmetyku.

Peeling gruboziarnisty

Peeling gruboziarnisty powinien być stosowany u pacjentów z niedoskonałościami oraz cerą trądzikową. Unikać powinny go osoby ze skórą wrażliwą. Złuszcza martwy naskórek i przyczynia się do rozwoju procesu odbudowy skóry. 

Peeling drobnoziarnisty

Peelingi drobnoziarniste są zaliczane do mechanicznych. Powinny je stosować osoby ze skórą normalną. 

Peelingi enzymatyczne

Peelingi enzymatyczne są przeznaczone dla osób ze skórą wrażliwą. Są zaliczane do peelingów chemicznych nie powodujących nadmiernego tarcia, a w efekcie czego powstawania podrażnień. Jest to delikatna metoda złuszczania naskórka

Po co stosuje się peelingi?

Peeling to kosmetyk przyczyniający się do poprawy wyglądu skóry. Nie tylko wpływa na złuszczenie martwego naskórka, ale również przyczynia się do zmniejszania widoczności zmarszczek. Jest zalecany dla osób młodych oraz pacjentów ze skórą dojrzałą. 

Product added to compare.