Peelingi do ciała

kosmetyki, ciało, peelingi do ciała, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Peelingi do ciała

Peeling to zabieg możliwy do wykonania w warunkach domowych. Wyróżniamy peelingi do ciała i twarzy. Peelingi do ciała to połączenie masażu wraz z usuwaniem martwego naskórka. Dzięki peelingowaniu nasze ciało staje się ujędrnione, dotlenione i rozgrzane. Nie jest to jedyna zaleta peelingów, dzięki ich zastosowaniu przygotowujemy skórę do dalszych zabiegów. Skóra po peelingu lepiej wchłania produkty nawilżające. Istnieją różne rodzaje peelingów do ciała. Jedne są gruboziarniste drugie zaś drobnoziarniste. wybierając produkt zwróćmy uwagę na potrzeby naszej skóry. Osoby ze skórą wrażliwą powinny wybierać peelingi drobnoziarniste. Peelingi nie zastąpią produktów myjących, po ich użyciu należy oczyścić skórę za pomocą żelu do mycia lub mydła. 

Który peeling do ciała wybrać? Czy warto wykonywać peelingi naturalne do ciała

Oferowane peelingi do ciała posiadają różne konsystencje oraz kompozycję zapachowe. Często wyboru dokonujemy na podstawie opakowania i pięknego zapachu. Nie to powinno być jedyną przesłanką do podjęcia decyzji zakupowej. Peelingi cukrowe są jednymi z częściej wybieranych produktów. Jego konsystencja jest dość ostra, lecz drobinki powlekane są w substancjach olejowych. Podczas aplikacji peelingu cukrowego, produkt rozpuszcza się na naszej skórze. Peelingi glicerynowe przypominające konsystencją cukrowe jednak posiadają właściwości silnie nawilżające. Mikroscruby są przeznaczone dla osób ze skórą zmagającą się z trądzikiem. Pomoże usunąć zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum ze skóry, dodatkowo pobudza procesy regeneracyjne. Sprawdzi się u osób z trądzikiem na plecach i ramionach. 

Najlepszy peeling do ciała

Najlepszym peelingiem do ciałą będzie peeling dobrany odpowiednio do potrzeb skóry. Dodatkowo jeśli wybierzemy produkt odpowiedni warto pamiętać o regulanym peelingowaniu, tylko w taki sposób osiągniemy pożądane rezultaty. 

Rodzaje peelingów do ciała

W ofercie naszej apteki znajdziesz różnego rodzaju peelingi. W zależności od potrzeb skóry możesz sięgnąć po różnego rodzaju peelingi w różnych formach. Produkty te posiadają różne właściwości, wygładzający peeling sprawdzi się u osób ze złą kondycją skóry, peelingi nawilżające skórę są zalecane dla osób z nadmierną suchością. Peelingi na cellulit zawierają grube drobinki pobudzające naskórek do regeneracji. Peeling enzymatyczny odpowiedni jest odpowiedni do skóry wrażliwej skłonnej do podrażnień. Efekty korzystania są widoczne już po pierwszym użyciu peelingów i scrubów. Regularne stosowanie peelingów przyczynia się do poprawy kondycji skóry oraz lepszego wchłaniania innych kosmetyków używanych w dalszej pielęgnacji. Złuszczanie martwego naskórka jest zabiegiem przyspieszającym odnowe.

Peeling naturalny

Scrub naturalny to produkt zawierający naturalne składniki. Ten rodzaj kosmetyki może występować jako peeling gruboziarnisty, drobnoziarnisty lub enzymatyczny. Wygładza skórę, pobudza procesy naprawcze oraz nie powoduje podrażnień. Użycie naturalnych składników sprawia, że peeling naturalny jest bezpieczny dla większości osób.

Peeling solny

Peeling solny to jeden z częściej używanych produktów, posiada właściwości złuszczające, poprawia mikrokrążenie oraz zmniejsza przebarwienia. Wygładza skórę, skuteczna pielęgnacja podczas występowania problemu wrastania włosków. Warto stosować peeling solny w przypadku występowania przebarwień, pomoże złagodzić zmiany skórne wynikające z nadprodukcji melaniny

Peeling kawowy

Peeling kawowy zawiera mikro ziarenka kawy, które skutecznie wpływają na złuszczanie martwego naskórka. Naturalny skład peelingu sprawia, że peeling kawowy jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Wpływa na krążenie skóry i pobudza do odnowy naskórka.

Peeling owocowy

Peeling owocowy to jeden z częściej wybieranych produktów kosmetycznych. Warto je stosować, aby złuszczyć martwy naskórek i poprawić kondycję skóry.

Peelingi do ciała z apteki Papaya

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju peelingi do ciała: cukrowo-solny, średnioziarnisty, micro scrub, gruboziarnisty, cukrowy i olejowy. Współpracujemy z markami takimi jak Ziaja, La Roche Posay, Vichy. Właśnie tutaj znajdziecie peelingi do ciała odpowiednie dla każdego. 

Product added to compare.