Peelingi do ciała

kosmetyki, ciało, peelingi do ciała, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Peelingi do ciała

Peeling to zabieg możliwy do wykonania w warunkach domowych. Wyróżniamy peelingi do ciała i twarzy. Peelingi do ciała to połączenie masażu wraz z usuwaniem martwego naskórka. Dzięki peelingowaniu nasze ciało staje się ujędrnione, dotlenione i rozgrzane. Nie jest to jedyna zaleta peelingów, dzięki ich zastosowaniu przygotowujemy skórę do dalszych zabiegów. Skóra po peelingu lepiej wchłania produkty nawilżające. Istnieją różne rodzaje peelingów do ciała. Jedne są gruboziarniste drugie zaś drobnoziarniste. wybierając produkt zwróćmy uwagę na potrzeby naszej skóry. Osoby ze skórą wrażliwą powinny wybierać peelingi drobnoziarniste. Peelingi nie zastąpią produktów myjących, po ich użyciu należy oczyścić skórę za pomocą żelu do mycia lub mydła. 

Który peeling do ciała wybrać?

Oferowane peelingi do ciała posiadają różne konsystencje oraz kompozycję zapachowe. Często wyboru dokonujemy na podstawie opakowania i pięknego zapachu. Nie to powinno być jedyną przesłanką do podjęcia decyzji zakupowej. Peelingi cukrowe są jednymi z częściej wybieranych produktów. Jego konsystencja jest dość ostra, lecz drobinki powlekane są w substancjach olejowych. Podczas aplikacji peelingu cukrowego, produkt rozpuszcza się na naszej skórze. Peelingi glicerynowe przypominające konsystencją cukrowe jednak posiadają właściwości silnie nawilżające. Mikroscruby są przeznaczone dla osób ze skórą zmagającą się z trądzikiem. Pomoże usunąć zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum ze skóry, dodatkowo pobudza procesy regeneracyjne. Sprawdzi się u osób z trądzikiem na plecach i ramionach. 

Najlepszy peeling do ciała

Najlepszym peelingiem do ciałą będzie peeling dobrany odpowiednio do potrzeb skóry. Dodatkowo jeśli wybierzemy produkt odpowiedni warto pamiętać o regulanym peelingowaniu, tylko w taki sposób osiągniemy pożądane rezultaty. 

Peelingi do ciała z apteki Papaya

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju peelingi do ciała: cukrowo-solny, średnioziarnisty, micro scrub, gruboziarnisty, cukrowy i olejowy. Współpracujemy z markami takimi jak Ziaja, La Roche Posay, Vichy. Właśnie tutaj znajdziecie peelingi do ciała odpowiednie dla każdego. 

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 53,00 zł

Produkt dodany do ulubionych