Zestawy

kosmetyki, zestawy, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-24 z 43 pozycji

Zestawy kosmetyków

Zestawy kosmetyków są poszukiwane najczęściej w okresie przedświątecznym, jednak to nie jedyny czas kiedy możemy skorzystać z propozycji producentów kosmetyków. Zestawy są odpowiednie również dla osób, które nie mają czasu na zastanawianie się nad doborem kosmetyków do codziennej pielęgnacji.

Co zawierają zestawy kosmetyków?

Zestawy kosmetyków zawierają najczęściej kilka produktów, które możemy użyć do codziennej pielęgnacji. Dzięki różnym zestawieniom produktów, jesteśmy w stanie przeprowadzić zabiegi, które korzystnie wpłyną na kondycję skóry. Dodatkowo producenci kompletują produkty z podziałem na dany rodzaj skóry. Podstawowy zestaw kosmetyków  do twarzy z którym spotykamy się najczęściej to produkt oczyszczający + krem na dzień + krem na noc. Dostępne są również wariacje takie jak serum + krem do twarzy + maska. To jakie zastawienie wybierzemy zależy od nas. 

Zestaw kosmetyków na prezent

Zestaw kosmetyków na prezent to jedne z najczęściej wybieranych produktów przez klientów w okresie przedświątecznym. Wynika to z tego, że musimy posiadać minimum wiadomości na temat potrzeb skóry osoby, którą chcemy obdarować. Robienie prezentu osobom starszym jest ułatwione bo wystarczy wybrać zestaw kosmetyków do skóry dojrzałej. Dla młodzieży możemy sięgnąć po zestawy do skóry młodej oraz skłonnej do trądziku. Dla małych dzieci dostępne są zestawy zawierające produkty myjące i nawilżające.

Zestawy kosmetyków apteka

W aptece najczęściej możemy znaleźć zestawy kosmetyków zawierające dermokosmetyki. Współpracujemy z firmami specjalizującymi się w produkcji kosmetyków. To właśnie takie firmy jak Iwostin, Vichy, La roche Posay, Ziaja i wiele innych przygotowuje zestawy kosmetyków dostępne w naszej aptece.

Product added to compare.