Dla mężczyzn

kosmetyki, dla mężczyzn, aptekapapaya.pl
Medispirant Mineralny,...
Dostępny
Antyperspiranty

Medispirant Mineralny, emulsja, 40ml

21,39 zł
Wskazania: Potliwość Podrażnienia Skóra delikatna i wrażliwa Dzieci powyżej 8 roku życia Młodzież i osoby dorosłe
Pokazano 1-24 z 40 pozycji

Kosmetyki dla mężczyzn

Kosmetyki dla mężczyzn są dedykowane Panom chcącym zadbać o swój wygląd. Dodatkowo kosmetyki w tej kategorii są przeznaczone do higieny ciała, włosów i twarzy. 

Szampony dla mężczyzn

Szampony dla mężczyzn posiadają składniki oczyszczające i odżywcze. Dodatkowo posiadają męski zapach. W tym dziale znajdziecie również szampony dla mężczyzn zapobiegające nadmiernemu wypadaniu, przeciwłupieżowe oraz wzmacniające.

Pielęgnacja twarzy 

Pielęgnacja twarzy to podkategoria posiadająca kremy do twarzy o działaniu nawilżającym. Panowie zarówno jak i panie coraz częściej sięgają po kosmetyki. Producenci wychodzą naprzeciw ich potrzebom i dostarczają produkty o dobrych składach. 

Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja ciała zawiera wszelkiego rodzaju kosmetyki dla mężczyzn w formie żeli i płynów przeznaczonych do mycia i pielęgnacji ciała. Kosmetyki te zawierają składniki odżywcze, które myją i pielęgnują. Dodatkowo posiadają męski zapach. 

Antyperspiranty

Antyperspiranty dla mężczyzn posiadają składniki ograniczające nadmierne wydzielanie potu. Antyperspiranty z tej kategorii występują w formie sprayu lub kulki. To jaki antyperspirant wybierzemy zależy od nas samych. 

Depilacja

Depilacja to kategoria zawierająca kosmetyki do golenia. Zarost mężczyzn stale odrasta, a jego usunięcie jest związane z sięganiem po kosmetyki, które chociażby złagodzą podrażnienia, czy zmiękczą zarost. Pianki i żele do golenia posiadają również męski zapach.

Kosmetyki dla mężczyzn to znacznie mniejsza kategoria, znajdziemy w niej znacznie mniej kosmetyków niż w dziale dla Pań. Jednak tendencja się coraz bardziej zmienia, Panowie częściej sięgają po kosmetyki w celu poprawy wyglądu i odpowiedniej higieny. 

Product added to compare.