Leki na kolkę u dzieci

Leki na kolkę u dzieci
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Leki i preparaty w kroplach na kolkę u dzieci

Kolka u dzieci to powszechny problem, przyczyny kolki niemowlęcej, uważa się, że za obecność kolki odpowiada niedojrzałość jelit oraz zła perystaltyka jelit. Leki na kolkę niemowlęcą pomagają przetrwać ten okres, ponieważ dzieci z obecnością kolki są niespokojne i płaczące. Dziecko z kolką odczuwa dyskomfort, który uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Substancja czynna w lekach na kolkę pomaga złagodzić objawy. Zaburzenia flory bakteryjnej przyczynia się do występowania kolki, dlatego odbudowa flory w postaci dostarczania dobrej kultury bakterii może wspomóc leczenie. W radzeniu sobie z kolą mogą okazać się pomocne herbatki ziołowe. Do najpopularniejszych preparatów dostępnych w aptece internetowej oraz stacjonarnych należą:

  • espumisan krople doustne
  • bobotic forte krople
  • simetikon krople
  • delicol krople

Leki na kolki dla noworodka są w kroplach, aby ich podaż była łatwiejsza. Zastosowanie leków na kolkę niemowlęcą pomaga zmniejszyć cierpienie dziecka, a co za tym idzie, odciąża rodziców. Dziecko z kolką jest rozdrażnione i płaczące, często rodzice doznają frustracji, która wynika z braku możliwości większej pomocy dziecku. Preparaty na kolkę niemowlęcą łagodzą objawy i pomagają dziecku wydłużyć czas bez bólu. Leki na kolki u noworodków są dostępne bez recepty dlatego z łatwością można je zakupić w aptece stacjonarnej lub aptece internetowej. Leki na kolki u niemowląt pomoże dobrać farmaceuta.

Co zawierają leki na kolkę niemowlęcą?

Leki na kolki u noworodków zawierają w swoim składzie substancje, które łagodzą objawy. Małe dzieci i kolka to wielkie wyzwanie dla rodziców. Leki takie jak simeticon krople, espumisan szybka ulga działją na pęcherzyki gazu w przewodzie pokarmowym. Odbudowa flory za pomocą lactobacillus rhamnosus przyczynia się do zniwelowania objawów kolki. Podczas jej występowania można podawać dziecku wyciągi rumianku aby rozluźnić przewód pokarmowy. Apteka internetowa i leki na kolkę często wspomaga rodziców w trudnym czasie.

Product added to compare.