Akcesoria i zabawki

Dziecko, akcesoria i zabawki, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Akcesoria i zabawki, wyprawka dla noworodka

Akcesoria i zabawki to kategoria zawierająca wszystkie potrzebne artykuły pomocne podczas okresu niemowlęcego. Wiele z nich pomaga podczas codziennej higieny i ułatwia pielęgnację nad małym dzieckiem. W tej kategorii znajdziecie akcesoria, które można stosować od pierwszych dni życia. Produkty te posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Akcesoria rodzicielskie umożliwiają łatwiejszą opiekę przy dziecku, pomagają zapewnić dziecku odpowiednią higienę. Produkty dla dzieci najwyższej jakości zakupisz stacjonarnie oraz wybierzesz spośród wirtualnych półek na stronie aptekapapaya.pl. Naszym zadaniem jest dostarczanie dziecku produktów wysokiej jakości, które mają za zadanie podnieść komfort dziecka podczas pielęgnacji. Bezpieczne materiały użyte do produkcji smoczków zapewniają bezpieczeństwo dziecka podczas użytkowania. Akcesoria niezbędne takie jak gruszki do nosa, aspiratory do oczyszczania, nożyczki i cążki do paznokci czy pojemniki do przechowywania pokarmu to jedne z niewielu jakie znajdziesz w tej kategorii. Akcesoria dla niemowląt w postaci gryzaków i zabawek to jedne z częściej wybieranych produktów przez nasze klientki. Wyprawka niemowlęca to szereg produktów, które pomagają zajmować się małym dzieckiem w pierwszych 6 tygodniach od urodzenia. Wybierz akcesoria dla dzieci i zapewnij im odpowiedni komfort podczas pielęgnacji.

Gruszki do nosa

Gruszki do nosa pomagają oczyścić drogi oddechowe. Dzięki nim oczyścimy nos z zalegającego kataru oraz z zanieczyszczeń. Akcesoria niemowlęce w postaci gruszek posiadają różne końcówki, aby móc wybrać odpowiednią do wieku dziecka. Gruszki z miękkim końcem sprawdzą się u najmłodszych dzieci. Wyprawka niemowlęca powinna być wyposażona w gruszkę do nosa.

Nożyczki do obcinania paznokci

Nożyczki do obcinania paznokci dla dzieci posiadają zaokrąglone końcówki, które chronią przed uszkodzeniem. Paznokcie należy regularnie obcinać, aby nie nie dopuścić do zadrapań. Artykuły dla niemowląt w postaci nożyczek to niezbędne akcesoria, które zapobiegają drapaniu ostrymi krawędziami paznokci.

Pojemniki do przechowywania pokarmu

Pojemniki do pokarmu przydadzą się podczas prawidłowego przechowywania mleka matki. Są odpowiednie do mrożenia oraz do trzymania w lodówce. Artykuły dla niemowląt w postaci pojemników mogą służyć również do przechowywania pokarmów stałych w okresie rozszerzania diety.

Elektryczne aspiratory

Elektryczne aspiratory do nosa służą do opróżniania dróg oddechowych z zalegającej wydzieliny. Urządzenia te są bezpieczne do stosowania u niemowląt. Najlepsze dostępne akcesoria w postaci aspiratorów znajdziecie w aptekach, są to legalne źródła posiadające urządzenia atestowane.

Smoczki

Smoczki to jedne z najpopularniejszych akcesoriów dla dzieci. Służą do uspokajajania podczas silnej potrzeby odruchu ssania. Mają na celu zwiększenie komfortu dziecka w pierwszych miesiącach życia, kiedy potrzeba ssania jest duża.

Product added to compare.