Pharmaceris V

Pharmaceris V
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Pharmaceris V dla skóry z problemem bielactwa

Pharmaceris V to dermokosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry z bielactwem. Linia składa się z kremów, które pielęgnują i wspomagają repigmentację naskórka. Oparte są na składnikach aktywnych takich jak antyoksydacyjny kompleks kwasu rozmarynowego i tioproliny, kompleks kwasu rozmarynowego i tioproliny oraz naryngenina-flavonoid (pochodna flawonu). Dermokosmetyki w efekcie wyrównują koloryt skóry, zapobiegają szerzeniu się i powstawania nowych zmian bielaczych, chronią przed poparzeniami słonecznymi. Przy systematycznym stosowaniu kremów można zaobserwować  zmniejszenie widoczności granicy między zdrową i odbarwioną skórą. W naszej aptece dbamy, aby znalazły się tutaj wszystkie kosmetyki z tej serii.

Pharmaceris V repigmentacyjny krem dla osób z bielactwem

Krem Pharmaceris sprzyja repigmentacji skóry, ogranicza różnice kolorystyczne i wpływa na wyrównanie kolorytu. Działa naprawczo i wpływa na natłuszczenie skóry. Zwiększa elastyczność skóry, produkt posiada właściwości przeciwzapalne. Produkt przebadany dermatologicznie. Lepszy efekt repigmentacji otrzymamy stosując całą gamę produktów tej marki. Produkty Pharmaceris V:

  • zmniejszają obszar plam
  • ochrona antyrodnikowa
  • zabezpieczenie przed występowaniem poparzeń słonecznych
  • minimalizacja uszkodzeń komórek ( zabezpiecza przed uszkodzeniami komórek barwnikowych )
  • redukcja odbarwień
  • sprzyja repigmentacji skóry

Podsumowując Pharmaceris V przeznaczony jest dla skóry zmagającej się z problemem bielactwa. To nie tylko efekt repigmentacji, ale również produkt zmniejszający obszar plam bielaczych. Dodatkowo po zastosowaniu następuje zmniejszenie różnic kolorystycznych. Krem działa naprawczo oraz dodatkowo.

Product added to compare.