Substiane

strefa marek, la roche posay, la roche posay substiane, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

La Roche-Posay substiane zaawansowana formuła odżywienie i nawilżenie

La Roche-posay Substiane przeciw wiotczeniu skóry dla skóry dojrzałej. Odbudowa struktury skóry Substiane to wyselekcjonowane składniki dermokosmetyków wpływających na zmniejszenie widoczności zmarszczek, poprawę wyglądu i elastyczności skóry oraz odpowiednie odżywienie. Krem przeciwzmarszczkowy wpływa na procesy regeneracji skóry w głębokich warstwach, niweluje oznaki starzenia i sprawia, że elastyczność skóry znacznie się poprawia. Składniki aktywne to odpowiednia pielęgnacja przeciwstarzeniowa. Należy pamiętać, że aplikować krem należy zawsze na oczyszczoną skórę twarzy. Substiane krem odbudowujacy znacznie wpływa na poprawę wyglądu skóry. Substiane Riche posiada potwierdzenie w badaniach. Krem przeciwstarzeniowy substiane la roche - posay to odpowiedni produkt dla skóry dojrzałej, wiotkiej ze zmarszczkami.

Czy La Roche Posay Substiane niweluje oznaki starzenia się skóry. Czy produkty te można stosować jako pielęgnacja przeciwstarzeniowa ?

Substiane extra Riche to krem, który regeneruje skórę i niweluje zmarszczki, nawilża skórę i wpływa na wiotkość skóry. Skład kremu pod oczy substiane zawiera składniki aktywne, które docierają do głębokich struktur skóry wokół oczu. Skóra jędrna wokół oczu przywraca blask i niweluje cienie po oczami.

Product added to compare.