Bez recepty

bez recepty, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Infekcje i dolegliwości intymne

Clotrimazolum Hasco, krem 1 %, 20 g

3,46 zł
Wskazania: Grzybicze zapalenie skóry wywołane zakażeniami grzybiczymi (dermatofitami, pleśniakami, grzybami dimorficznymi),  Zakażenia drożdżakowe skóry i błon śluzowych (kandydoza), Łupież pstry Kandydoza skóry i błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych
Dodaj do ulubionych
Pokazano 1-30 z 1360 pozycji

Leki bez recepty

Leki bez recepty w Aptece Papaya zajmują większość wirtualnych półek. Kategoria ta zawiera szeroki zakres leków bez recepty dostępnych na wiele schorzeń i dolegliwości. Bez recepty otrzymamy leki na alergie, lokomocję, biegunkę, wymioty, drogi moczowe, cholesterol, rzucenie palenia, serce, krążenie, pamięć, koncentrację i potencje. Lekami OTC czyli lekami dostępnymi bez recepty lekarskiej nazywamy produkty lecznicze do samo stosowania w powszechnych dolegliwościach. 

Leki na alergie bez recepty

Leki na alergie bez recepty zawierają w swoim składzie substancje hamujące objawy związane z nadreaktywnością organizmu podczas styczności z alergenem. Przeciwhistaminowe leki bez recepty są przeznaczone do leczenia krótkotrwałego objawów takich jak katar sienny, łzawienie, wysypka czy świąd. OTC na alergie mogą być w formie maści, kropli, tabletek czy syropów. Mogą stosować je zarówno dzieci jak i dorośli.  

Leki na lokomocję bez recepty

W naszej aptece znajdziecie również leki bez recepty na lokomocję, które łagodzą objawy związane ze zmianą swojego położenia za pomocą środków transportu. Dzięki dostępności leków bez recepty na lokomocję możemy zwiększyć komfort podróżujących i ograniczyć objawy takie jak nudności, wymioty i ból brzucha. Dostępne preparaty są w formie syropów i tabletek. Dodatkowo w tej kategorii znajdziecie leki wspomagające podczas dolegliwości takich jak biegunka, wymioty i nudności spowodowane wystąpieniem grypy żołądkowej. 

Leki na drogi moczowe bez recepty

Pacjenci często sięgają po leki dostępne bez recepty w przebiegu infekcji układu moczowego. Dolegliwość ta częściej występuje u kobiet niż u mężczyzn. Nasza apteka posiada w ofercie leki bez recepty na zapalenie układu moczowego, które łagodzą objawy takie jak ból podczas oddawania moczu, uczucie parcia na pęcherz i częstomocz.

Leki na cholesterol bez recepty

Popularne są również leki bez recepty na cholesterol. Większość produktów dostępnych w tym dziale posiada substancje wpływające na prawidłowy poziom cholesterolu. 

Leki na rzucenie palenia bez recepty

Leki bez recepty na rzucenie palenia zawierają substancje wspomagające pozbycia się nałogu. Palenie szkodzi zdrowiu i przyczynia się do powstawania wielu chorób. Dzięki dostępności leków bez recepty możemy sami zdecydować się na podjęcie walki z nałogiem. 

Leki na serce i krążenie bez recepty

Choroby układu krążenia są już zaliczane do schorzeń cywilizacyjnych. W naszej aptece znajdziecie leki bez recepty wpływające na poprawę krążenia oraz wspierające naczynia krwionośne. Dodatkowo leki te wspierają pracę serca i ograniczają ryzyko powstawania wielu chorób.

Leki na pamięć i koncentrację

Pamięć i koncentracja przyczynia się do zachowania odpowiedniego stanu umysłu. Leki bez recepty na pamięć i koncentrację nie tylko wspierają proces myślenia ale pomagają zachować siły witalne. 

Leki bez recepty na potencję

Kategoria poświęcona zaburzeniom potencji seksualnej. Leki bez recepty na potencję, umożliwiają osiągnięcie erekcji i poprawę sfery seksualnej u pacjenta. 

Leki bez recepty zanim zostaną dopuszczone do obrotu zostają przebadane. Przed zastosowaniem wszystkich preparatów dostępnych w aptece należy przeczytać ulotkę i zapoznać się z środkami ostrożności oraz przeciwwskazaniami. Leki bez recepty jak każdy produkt leczniczy może przyczynić się do powstawania skutków ubocznych.

Produkt dodany do ulubionych