Bez recepty

bez recepty, aptekapapaya.pl
Acard 75 mg,  tabletki...
Dostępny
Wody, spraye, inhalacje

Acard 75 mg, tabletki dojelitowe, 60 szt

11,99 zł
Wskazania: Profilaktyka zawału serca  Niestabilna choroba wieńcowa Zapobieganie przejściowym napadom niedokrwienia mózgu Zapobieganie zakrzepicy naczyń wieńcowych u pacjentów ze zwiększonym ryzykiem
Pokazano 1-24 z 1626 pozycji

Leki bez recepty aptekapapaya.pl

Leki bez recepty w Aptece Papaya zajmują większość wirtualnych półek. Kategoria ta zawiera szeroki zakres leków bez recepty dostępnych na wiele schorzeń i dolegliwości. Bez recepty otrzymamy leki na alergie, lokomocję, biegunkę, wymioty, drogi moczowe, cholesterol, rzucenie palenia, serce, krążenie, pamięć, koncentrację i potencje. Lekami OTC czyli lekami dostępnymi bez recepty lekarskiej nazywamy produkty lecznicze do samo stosowania w powszechnych dolegliwościach. 

Leki bez recepty na alergie

Leki na alergie bez recepty zawierają w swoim składzie substancje hamujące objawy związane z nadreaktywnością organizmu podczas styczności z alergenem. Przeciwhistaminowe leki bez recepty są przeznaczone do leczenia krótkotrwałego objawów takich jak katar sienny, łzawienie, wysypka czy świąd. OTC na alergie mogą być w formie maści, kropli, tabletek czy syropów. Mogą stosować je zarówno dzieci jak i dorośli.  

Leki bez recepty na lokomocję

W naszej aptece znajdziecie również leki bez recepty na lokomocję, które łagodzą objawy związane ze zmianą swojego położenia za pomocą środków transportu. Dzięki dostępności leków bez recepty na lokomocję możemy zwiększyć komfort podróżujących i ograniczyć objawy takie jak nudności, wymioty i ból brzucha. Dostępne preparaty są w formie syropów i tabletek. Dodatkowo w tej kategorii znajdziecie leki wspomagające podczas dolegliwości takich jak biegunka, wymioty i nudności spowodowane wystąpieniem grypy żołądkowej. 

Leki bez recepty na drogi moczowe

Pacjenci często sięgają po leki dostępne bez recepty w przebiegu infekcji układu moczowego. Dolegliwość ta częściej występuje u kobiet niż u mężczyzn. Nasza apteka posiada w ofercie leki bez recepty na zapalenie układu moczowego, które łagodzą objawy takie jak ból podczas oddawania moczu, uczucie parcia na pęcherz i częstomocz.

Leki bez recepty na cholesterol

Popularne są również leki bez recepty na cholesterol. Większość produktów dostępnych w tym dziale posiada substancje wpływające na prawidłowy poziom cholesterolu. 

Leki bez recepty na rzucenie palenia

Leki bez recepty na rzucenie palenia zawierają substancje wspomagające pozbycia się nałogu. Palenie szkodzi zdrowiu i przyczynia się do powstawania wielu chorób. Dzięki dostępności leków bez recepty możemy sami zdecydować się na podjęcie walki z nałogiem. 

Leki bez recepty na krążenie i serce

Choroby układu krążenia są już zaliczane do schorzeń cywilizacyjnych. W naszej aptece znajdziecie leki bez recepty wpływające na poprawę krążenia oraz wspierające naczynia krwionośne. Dodatkowo leki te wspierają pracę serca i ograniczają ryzyko powstawania wielu chorób.

Leki bez recepty na pamięć i koncentrację

Pamięć i koncentracja przyczynia się do zachowania odpowiedniego stanu umysłu. Leki bez recepty na pamięć i koncentrację nie tylko wspierają proces myślenia ale pomagają zachować siły witalne. 

Leki bez recepty na potencję

Kategoria poświęcona zaburzeniom potencji seksualnej. Leki bez recepty na potencję, umożliwiają osiągnięcie erekcji i poprawę sfery seksualnej u pacjenta. 

Leki bez recepty zanim zostaną dopuszczone do obrotu zostają przebadane. Przed zastosowaniem wszystkich preparatów dostępnych w aptece należy przeczytać ulotkę i zapoznać się z środkami ostrożności oraz przeciwwskazaniami. Leki bez recepty jak każdy produkt leczniczy może przyczynić się do powstawania skutków ubocznych.

Product added to compare.