Ciało

kosmetyki, ciało, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-24 z 678 pozycji

Kosmetyki do ciała

Kosmetyki do ciała są stosowane przez wszystkich, zarówno dzieci jak i dorosłych. Rynek kosmetyczny stale się rozwija wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów. Posiadają właściwości myjące, nawilżające, ochronne oraz lecznicze. To jakie kosmetyki do ciała wybierzemy wpływa na wygląd naszej skóry. Odpowiednio dobrane kosmetyki nie tylko mogą poprawić koloryt, zapobiec przedwczesnemu starzeniu, a nawet zapobiec wielu problemom skórnym. 

Jakie kosmetyki do ciała stosować?

Obecnie kosmetyki do ciała dzielimy na myjące i nawilżające. Do myjących zaliczamy wszelkiego rodzaju płyny, żele i pianki, które możemy zastosować podczas codziennej kąpieli. Mają one za zadanie oczyścić naskórek z zanieczyszczeń, potu oraz sebum, które jest naturalną ochroną przed czynnikami zewnętrznymi. Nawilżające kosmetyki do ciała  mają za zadanie utrzymać prawidłowe nawilżenie i zabezpieczyć skórę przed czynnikami zewnętrznymi. 

Co zaliczamy do kategorii kosmetyki do ciała?

W kategorii do kosmetyki do ciała znajdziemy podkategorie, w których podzieliliśmy produkty na kosmetyki do stóp, paznokci i dłoni, antyperspiranty, produkty myjące, produkty nawilżające, kosmetyki do aromaterapii i masażu, peelingi do ciała, kosmetyki ochronne oraz kosmetyki do higieny intymnej. 

  • kosmetyki do stóp to kremy o działaniu nawilżającym, które posiadają substancje zmiękczające oraz zapobiegające nadmiernemu pękaniu stóp. 
  • kosmetyki do paznokci to odżywki i olejki wspierające wzrost i zapobiegająca rozdwajaniu się.
  • kosmetyki do rąk to kremy i balsamy do dłoni, które nawilżają i chronią przed podrażnieniami wynikającymi z częstego mycia dłoni. Zabezpieczają również przed mrozem i wiatrem oraz mikrouszkodzeniami. 
  • antyperspiranty to kosmetyki do ciała odpowiednie do stosowania w celu zabezpieczenia skóry przed nadmierną potliwością. W tej podkategorii znajdziemy również talki i pudry do stosowania na ciało
  • produkty myjące to płyny, żele i pianki przeznaczone do oczyszczania ciała. Znajdziemy w tej podkategorii kosmetyki do ciała o różnych kompozycjach zapachowych oraz dermokosmetyki przeznaczone do skóry wrażliwej i problematycznej
  • produkty nawilżające to balsamy, masła i kremy do ciała o działaniu nawilżającym, regenerującym i zwiększającym elastyczność skóry.
  • kosmetyki do aromaterapii to kategoria zawierająca olejki do kąpieli oraz oliwki do masażu ciała.
  • peelingi do ciała mają za zadanie oczyścić skórę ze złuszczonego martwego naskórka oraz przygotować ciało do pozostałych zabiegów. Skóra po peelingu lepiej wchłania kosmetyki nawilżające.
  • kosmetyki ochronne to wszystkie te, które wpływają na zabezpieczenie ciała przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak wiatr, mróz czy słońce.
  • kosmetyki do higieny intymnej przeznaczone są do codziennego stosowania w okolicach intymnych. 

Kosmetyki Apteka Papaya

Kosmetyki w aptece Papaya są przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Product added to compare.