Bioliq

kosmetyki, strefa marek, bioliq, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-24 z 31 pozycji

Bioliq

Bioliq to marka kosmetyków specjalizująca się w produkcji produktów w postaci kremów, serum pod oczy i do twarzy. Bioliq produkuje kosmetyki dla różnych grup wiekowych, zabezpiecza przed pojawianiem się pierwszych oznak starzenia się skóry oraz zmniejszają widoczność już powstałych zmarszczek. Użyte podczas produkcji składniki skutecznie wpływają na odpowiednie nawilżenie skóry i wzmacniają w szczególności barierę ochronną. Bioliq występuje w serii 25+, 35+, 45+, 55+, 65+, dodatkowo znajdziecie w naszej aptece gamę produktową: Dermo, Pro, Body, Clean i Specialist

Rodzaje kosmetyków Bioliq w Aptece Papaya

Na naszych wirtualnych półkach znajdziecie serię kosmetyków Bioliq:

Bioliq przeciwzmarszczkowa - przeznaczona do pielęgnacji skóry dojrzałej, zmniejsza widoczność zmarszczek i zapobiega powstawaniu pierwszych oznak starzenia u osób w wieku powyżej 25 roku życia. Seria przeciwzmarszczkowa Bioliq jest podzielona na różne grupy wiekowe.

Bioliq Dermo to seria kosmetyków przeznaczona dla osób po zabiegach dermatologicznych lub z obecnością blizn lub przebarwień skóry. W tej serii znajdziecie również produkty zapobiegające nadmiernej potliwości

Bioliq Pro to kosmetyki rewitalizujące do skóry dojrzałej. To skoncentrowane serum wpływające na spłycenie zmarszczek   

Bioliq Clean to seria kosmetyków o działaniu oczyszczającym. Produkty z tej serii usuwają zanieczyszczenia ale dbają o zachowanie odpowiedniego nawilżenia. Znajdziemy w tej kategorii żele do mycia twarzy i ciała.

Bioliq Specialist to seria zawierająca kosmetyki do skóry z niedoskonałościami. Wpływa na zmniejszenie widoczności zmian takich jak krosty i wypryski. Dodatkowo wpływa na poprawę koloru skóry.

W naszej aptece znajdziecie produkty do każdego typu cery. Podczas wyboru kosmetyków pamiętaj o potrzebach swojej skóry. 

Product added to compare.