Pharmaceris M

Pharmaceris M
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Pharmaceris M linia dermokosmetyków stworzona z myślą o kobietach w ciąży oraz mamach

Pharmaceris M to seria dermokosmetyków dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Preparaty zwiększają elastyczność skóry oraz tworzą powłokę ochronną, która zabezpiecza przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Linia Pharmaceris M składa się z dwóch kremów. Foliacti to krem wzmacniający, zapobiegający rozstępom, który w składzie ma kwas foliowy oraz fitokompleks złożony z aminokwasów , saponin i alkaloidów, a także olej lniany i witaminę E. Tocoreducttm forte natomiast przeciwdziała powstawaniu blizn i zmniejsza głębokość już istniejących. W składzie tego kremu znajdziemy Repair-pepid oraz witaminę E.

Dermokosmetyki Pharmaceris M to linia stworzona z myślą o skórze kobiet w ciąży oraz mam, które już urodziły i są w okresie dochodzenia do stanu z przed okresu ciąży. Pielęgnacja skóry kobiety w ciąży wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Produkty z tej serii wspierają struktury skóry osłabionej, na co wpływa rozciąganie skóry brzucha oraz zmiany hormonalne. Zmiany skóry mogą objawiać się przebarwieniami i rozstępami. Produkty Pharmaceris zawierają składniki aktywne, które chronią miejsca szczególnie narażone na powstawanie zmian u nadwrażliwej skóry kobiet. Lekka konsystencja łatwa w aplikacji. Długotrwałe nawilżenie skóry osłabionej rozciąganiem wspomaga procesy regeneracyjne.

Pharmaceris M Foliacti

Krem M Foliacti to produkt przeznaczony do nawilżania skóry brzucha i całego ciała chroniący przed powstawaniem rozstępów. Produkt polecany kobietom powyżej 4 miesiąca ciąży. To właśnie od tego okresu ciąży skóra jest narażona na rozciąganie. Wpływa na struktury skóry osłabionej rozciąganiem i zapobiega powsatwaniu zmian. Zmiana masy ciała przyczynia się do zbyt szybkiego rozciągania, a co za tym idzie powstania rozstępów. Krem Pharmaceris M Foliacti jest testowany dermatologicznie, posiada badania potwierdzające regenerację struktury skóry osłabionej. Uelastycznia skórę zapobiegając pękaniu powłok skórnych. M foliacti jest odpowiedni do stosowania zapobiegawczego

Pharmaceris M Tocoreduct Forte

Krem Tocoreductor można stosować u kobiet po porodzie oraz osób, u których dochodzi do wahań wagi ciała. Krem szybko się wchłania i jest łatwy w aplikacji. Zwiększa zdolność skóry na rozciąganie, po zastosowaniu kremu skóra staje się odporna na rozciąganie.

Product added to compare.