Hyalu B5

strefa marek, la roche posay, la roche posay hyalu b5, aptekapapaya.pl
La Roche Hyalu B5, serum, 30ml
Dostępny
Serum do twarzy

La Roche Hyalu B5, serum, 30ml

163,13 zł
Wskazania: Do każdego typu skóry wrażliwej Skóra dojrzała  Zmarszczki, drobne linie
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

La Roche Posay Hyalu B5

La Roche Hyalu B5 to seria kosmetyków zawierająca w swoim składzie kwas hialuronowy hydrolyzowany, który wpływa na zmniejszenie widoczności zmarszczek. Po zastosowaniu kosmetyków z tej serii zachodzi poprawa jędrności skóry, serum nawilża i redukuje zmarszczki. Krem przeciwzmarszczkowy uzupełnia skórę w składniki aktywne. Wpływa na jędrność skóry, poprawia nawilżenie skóry, witamina b5 wpływa na opóźnienie procesów starzenia się skóry. Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe hamuje starzenia się skóry poprawia wygląd skóry już po kilku dniach od pierwszego zastosowania.

La Roche Posay Hyalu B5 serum z kwasem hialuronowym

La Roche Posay Hyalu nawilżające serum jest przeznaczone do stosowania dla osób z pierwszymi oznakami starzenia, ale również dla osób ze skórą dojrzałą. Składniki aktywne serum takie jak kwas hialuronowy czy witamina B5 sprzyja wygładzeniu skóry, redukcji drobnych zmarszczek. Serum do twarzy to odpowiednie nawilżanie skóry wrażliwej, kwas hialuronowy wysokocząsteczkowy wpływa na zwiększenie elastyczności i redukcje zmarszczek.

La Roche Posay serum przeciwzmarszczkowe, które zmniejsza widoczność zmarszczek

Zmarszczki to oznaka starzenia się komorek skóry. Pierwsze oznaki strzenia pojawiają się u każdego indywidualnie. Niektórzy doświadczają drobnych zmarszczek już po 25 roku życia. Dużo zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest uwarunkowanie genetyczne. Dodatkowo odpowiednia pielęgnacja sprawia, że proces starzenia skóry się opóźnia. Serum jak i krem przeciwzmarszczkowy la roche hyalu b5 wpływa na poprawę jędrności skóry.

Product added to compare.