Usta

kosmetyki, twarz, usta, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-24 z 30 pozycji

Usta

To kategoria zawierająca kosmetyki do pielęgnacji ust, które sprawdzą się podczas występowania nadmiernej suchości. Znajdziesz tutaj pomadki i balsamy stanowiące ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Dodatkowo w tej kategorii znajdziesz peelingi do ust, które wpłyną na złuszczenie martwego naskórka oraz przyspieszenie procesu regeneracji.

Kosmetyki do ust

Kosmetyki do ust zawierają w swoim składzie substancje nawilżające oraz ochronne. Ten rodzaj kosmetyków jest stosowany podczas występowania podrażnień związanych z zmiennymi warunkami atmosferycznymi oraz w przebiegu nadmiernej suchości wywołanej chorobami. Pomadki i balsamy do ust mają za zadanie zwiększyć ochronę delikatnej skóry na ustach i zapobiec powstawaniu uszkodzeń. 

Pomadka do ust

Pomadki do ust w naszej aptece posiadają formę wygodnego w użytkowaniu sztyftu. W jej składzie możemy znaleźć składniki wpływające na zwiększenie elastyczności skóry ust oraz witaminy. Odpowiednio dobrany skład wspomaga regenerację naskórka oraz łagodzi objawy takie jak pieczenie czy zbyt duże napięcie. 

Balsam do ust

Balsam do ust z naszej apteki może być w formie słoika z zawartością kremowego balsamu lub sztyftu wygodnego w użyciu. Balsam posiada bardziej kremową konsystencję.

Pomadka czy balsam do ust?

Zarówno pomadka czy balsam spełni takie same zadanie. To jaki produkt wybierzemy zależy od nas samych. Obydwa te produkty zawierają składniki poprawiające kondycję skóry na ustach. 

Peelingi do ust

Peelingi do ust to kosmetyk popularny od niedawna. Ich zadaniem jest złuszczanie martwego naskórna i przyspieszenie procesów regeneracyjnych. Peeling będzie odpowiedni podczas spierzchniętych ust. Nawilży, złuszczy i przyspieszy odnowe naskórna na ustach. 

Product added to compare.