Do włosów

Kosmetyki, kosmetyki dla dzieci, do włosów, aptekapapaya.pl
Emotopic W.Med 3 zadaniowa... Emotopic W.Med 3 zadaniowa... 2
Dostępny
Kosmetyki specjalistyczne i ochronne

Emotopic W.Med 3 zadaniowa pianka, 200ml

62,23 zł
Wskazania: Codzienna pielęgnacja dzieci od pierwszego dnia życia Atopowe zapalenie skóry Suchość Zaczerwienienie
Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Kosmetyki do włosów dla dzieci

Skóra głowy u dzieci jest bardzo podatna na podrażnienia. Niemowlęta i małe dzieci wymagają odpowiednich kosmetyków do codziennego używania. Kosmetyki te powinny delikatnie oczyszczać skórę głowy i nie posiadać w swoim składzie substancji wywołujących podrażnienia. Składniki kosmetyków do włosów i skóry głowy zawierają w swoim składzie substancje oleiste, witaminy oraz substancje łagodzące. Ich zadaniem jest nawilżyć i zabezpieczyć skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Kosmetyki do włosów dla dzieci delikatnie oczyszczają z nadmiaru sebum i często niwelują objawy ciemieniuchy, która pojawia się u niemowląt. 

Które kosmetyki do włosów dla dzieci wybierać?

Podczas kupowania produktów do włosów dla małych dzieci warto zwrócić uwagę na skład. Kosmetyki do włosów i skóry głowy nie powinny powodować podrażnień oczu. Podczas mycia małej główki istnieje ryzyko przedostania się produktu do oczu. Ze względu na to należy wybierać produkty dedykowane maluchom. Warto również zwrócić uwagę na potrzeby skóry malucha. W przypadku występowania ciemieniuchy należy wybrać kosmetyki przeznaczone do jej zwalczania. U maluchów z wrażliwą skórą skórą głowy, kosmetyki przebadane dermatologicznie, a należą do nich dermokosmetyki. 

Dobry kosmetyk do włosów dla dzieci

Dobry kosmetyk do skóry głowy i włosów to taki, który posiada badania potwierdzające skuteczność produktu. Najlepszym rozwiązaniem będzie szampon o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia. Dodatkowo produkt powinien ułatwiać rozczesywanie delikatnych włosów u malucha. 

Kosmetyki do włosów dla dzieci

W naszej aptece w tej kategorii znajdziecie szampony pielęgnacyjne oraz preparaty na ciemieniuchę w formie olejków. Produkty te są przeznaczone dla dzieci od pierwszych dni życia. 

Szampony dla dzieci 

Nasza apteka współpracuje z wieloma renomowanymi firmami specjalizującymi się w produkcji kosmetyków dla dzieci. Znajdziesz tutaj szampony w formie tradycyjnej oraz pianki dla dzieci firm takich jak: Emolium, Pharmaceris, Ziaja, Latopic, Eloderm, Mediderm, Linomag, Cutis, Atoperal. 

Olejki na ciemieniuche dla dzieci

Ciemieniucha to problem skórny dotykający większość niemowląt. Na szczęście podczas jej występowania należy jedynie użyć odpowiednich kosmetyków, aby pozbyć się problemu. W tej kategorii znajdziesz właśnie produkty, które zmiękczą ciemieniuchę i ułatwią jej wyczesanie.  

Kosmetyki do włosów dla dzieci powinny być odpowiednio dobrane. Wybierając kosmetyki sprawdzajmy skład oraz właściwości szamponu lub olejku. 

Product added to compare.