Depilacja

kosmetyki, dla mężczyzn, depilacja, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Depilacja

Depilacja to czynność zarówno pielęgnacyjna jak i estetyczna, dzięki której pozbywamy się niechcianego owłosienia. Pozwala zachować higienę osobistą oraz świeży zapach i lepszy wygląd. Delikatna, gładka skóra bez podrażnień i świądu, to marzenie każdego mężczyzny, który pragnie dobrze wyglądać i cieszyć się zdrową skórą. Męska depilacja potrzebuje ochrony zarówno przy goleniu jak i po. Dlatego w tej kategorii znajdziemy produkty, które zmiękczają zarost przy goleniu oraz regenerują skórę po nim. Kosmetyki te zawierają delikatne formuły, które nie podrażniają skóry i przeciwdziałają wrastaniu włosków. Dzięki nim można szybko i precyzyjnie pozbyć się owłosienia a jednocześnie zadbać o cerę. 

Balsamy po goleniu

Balsamy po goleniu dla mężczyzn, to kosmetyki odpowiednie do codziennego stosowania, które niwelują objawy pieczenia i świądu. Skutecznie odżywiają, regenerują i nawilżają naskórek, zwiększając jego ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Często możemy znaleźć w ich składzie kompleksy witamin, które przyczyniają się do wzmocnienia warstwy lipidowej oraz alantoinę, aloes, pantenol i kwasy omega 3. Balsamy po goleniu z apteki mogą być używane także przez osoby z wrażliwą i skłonną do podrażnień skórą. 

Pianki do golenia

Pianki do golenia dla mężczyzn, to kosmetyki szczególnie odpowiednie dla osób z cerą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Są niezwykle delikatne, zmiękczają zarost i łatwo się je rozprowadza po twarzy i szyi. Wystarczy, że naciśniemy w preparacie dozownik a pianka natychmiast zwiększy swoją objętość. Pianki do golenia posiadają lekką, kremową konsystencję, dzięki której nie występuje tarcie podczas golenia. Do jej użytku nie potrzeba doświadczenia w goleniu, gdyż dobrze zmiękczony zarost łatwo i szybko się usuwa. Dobre preparaty nie wysuszają skóry, lecz ją nawilżają. Warto stosować pianki do golenia z apteki, gdyż zapewniają golenie bez podrażnień a do tego delikatnie i skutecznie oczyszczają skórę. 

Żele do golenia

Żele do golenia podobnie jak pianka zmiękczają owłosienie i ułatwiają golenie. Posiadają gładką, żelową zwykle przezroczystą konsystencję. Dopiero jak nałożymy go na mokrą skórę i wmasujemy zmienia swój wygląd na gęstą, zwartą pianę. Żele do golenia usprawniają golenie, gdyż przesuwając ostrzem maszynki po warstwie preparatu, widzimy, która część skóry została już ogolona. Dzięki temu nie doprowadzamy do podrażnień, które pojawiają się po kilkukrotnym goleniu w tym samym miejscu. Użycie odpowiedniego żelu, sprawi, że skóra będzie gładka, czysta i nie przesuszona.  

Pianka czy żel do golenia

Pianka czy żel do golenia często panowie zadają sobie to pytanie. Nie ma jednak na nie jednoznacznej odpowiedzi. Oba preparaty pomagają skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia. Zmiękczają je i nie powodują podrażnień. Różnią się od siebie jedynie konsystencją i formułą. Dzięki nim golenie jest szybkie i proste a nasza skóra gładka i świeża. Wybór pomiędzy nimi, zatem jest trudny i zależy przede wszystkim od tego, który preparat jest dla nas wygodniejszy w użyciu. Ważne, by przy wyborze dostosować odpowiedni produkt do potrzeb naszej cery. 

W ofercie apteki internetowej Papaya znajdują się kosmetyki do depilacji wielu światowych marek jak Vichy, Ziaja Yego a także Biały Jeleń. Niezależnie, które preparaty wybierzecie wasza skóra będzie czuła się gładko, świeżo i komfortowo.

Product added to compare.