Kobieta

Bez recepty, kobieta, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Infekcje i dolegliwości intymne

Clotrimazolum Hasco, krem 1 %, 20 g

3,46 zł
Wskazania: Grzybicze zapalenie skóry wywołane zakażeniami grzybiczymi (dermatofitami, pleśniakami, grzybami dimorficznymi),  Zakażenia drożdżakowe skóry i błon śluzowych (kandydoza), Łupież pstry Kandydoza skóry i błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych
Dodaj do ulubionych
Gorączka

Ibuprom Max Sprint 400 mg, kapsułki, 20 szt

17,59 zł
Wskazania: Gorączka towarzysząca przeziębieniu, grypie i innym chorobom zakaźnym Ból różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu: bóle głowy (w tym migrenowe bóle głowy), mięśni,  stawów, bóle pooperacyjne, bóle zębów,  Bóle menstruacyjne Bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej 
Dodaj do ulubionych
Gorączka

Ibuprom Max Sprint 400 mg, kapsułki, 10 szt

10,84 zł
Wskazania: Gorączka towarzysząca przeziębieniu, grypie i innym chorobom zakaźnym Ból różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu: bóle głowy (w tym migrenowe bóle głowy), mięśni,  stawów, bóle pooperacyjne, bóle zębów,  Bóle menstruacyjne Bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej 
Dodaj do ulubionych
Higiena intymna

PrOVag, żel z dozownikiem, 30 g

25,80 zł
 Wskazania: Dla kobiet i dziewczynek od 3. roku życia Suchość zewnętrznych narządów płciowych Zaburzenia naturalnej mikroflory miejsc intymnych Stany zapalne miejsc intymnych Profilaktyka w przypadkach zwiększonego ryzyka wystąpienia stanów zapalnych miejsc intymnych
Dodaj do ulubionych
Pokazano 1-30 z 199 pozycji

Kobieta

Kobieta musi zadbać o swoje zdrowie w różnych etapach swojego życia. Miesiączkowanie i menopauza niesie za sobą skutki, które wymagają wsparcia farmakologicznego. Tabletki z tej kategorii pomagają zwalczyć uderzenia gorąca, ułatwiają zasypianie, przyczyniają się do redukcji wagi, działają przeciwbólowo i rozkurczowo. Artykuły do higieny intymnej pomagają utrzymać prawidłowe pH, a żele działają wspomagająco w dolegliwościach związanych z suchością pochwy.

Leki  i suplementy na menopauzę

W tej podkategorii znajdziecie leki i suplementy wpływające na poprawę funkcjonowania organizmu podczas przekwitania. Niwelują one między innymi uderzenia gorąca i wahania nastroju. Dodatkowo znajdziemy tutaj preparaty nawilżające miejsca intymne. Podczas menopauzy towarzyszy kobietom nadmierna suchość narządów płciowych. Suplementy na menopauzę zawierają w swoim składzie naturalne wyciągi roślinne, które wpływają na gospodarkę hormonalną. 

Leki na dolegliwości miesiączkowe

Okres dla wielu kobiet wiąże się z bólami brzucha i ogólnym złym samopoczuciem. W tej podkategorii znajdziemy leki rozkurczowe typu No-spa, które zmniejszą skurczowe bóle podbrzusza.

Leki na infekcje i dolegliwości intymne

Infekcje intymne to dolegliwość, która występuje często u kobiet w różnym wieku. W tej podkategorii znajdziesz, globulki, kapsułki dopochwowe o działaniu przeciwbakteryjnym oraz przeciwgrzybiczym. Dodatkowo znajdziemy suplementy doustne, które zadbają o prawidłową florę bakteryjną w całym ciele kobiety. Częstym problemem u Pań jest nadmierna suchość pochwy i właśnie tutaj znajdziemy produkty nawilżające odpowiednie do stosowania codzienne lub podczas stosunku płciowego. 

Higiena kobiety

Higiena kobiety to niezbędny element, który gwarantuje zdrowie narządów rodnych. Odpowiednie kosmetyki do higieny intymnej wpłyną na prawidłową florę bakteryjną i ograniczają ryzyko powstawania infekcji. 

Kobieta narażona jest na zmiany zachodzące w gospodarce hormonalnej. Dochodzi do nich zarówno podczas dojrzewania, miesiączkowania czy okresu menopauzy. Wszystkie te okresy są obarczone powstawaniem wielu objawów. Kategoria kobieta zawiera leki, suplementy i kosmetyki wspomagające okres zmian hormonalnych. 

Filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 128,00 zł

Produkt dodany do ulubionych