Sezon letni i zimowy

Sezon letni i zimowy, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 148 pozycji

Sezon letni i zimowy

Nasze potrzeby względem produktów aptecznych zmieniają się w zależności od pory roku. W okresie letnim szukamy produktów ochronnych w postaci kosmetyków zawierających filtry Spf lub preparatów chroniących przed ukąszeniami. Zimą zaś szukamy kosmetyków chroniących przed niepogodą. Kategoria sezon letni i zimowy to zbiór produktów ochronnych z podziałem na porę roku. 

Komary i kleszcze

Latem jesteśmy narażeni na ukąszenia owadów. W tej podkategorii znajdziemy produkty chroniące nas przed kleszczami i komarami. Preparaty te są w formie płynów lub sprayu do stosowania na skórę lub odzież. Zawarte w składzie olejki odstraszają owady zmniejszając szansę na ukąszenie. Dodatkowo na tej wirtualnej półce dostępne są maści i kremy po ukąszeniach, które łagodzą świąd, pieczenie i ból. Znajdziesz również przyrządy do usuwania kleszczy w formie łapek lub lassa. 

Filtry

Podkategoria filtry zawiera kosmetyki w formie emulsji, kremów, olejków i sprayu zawierających w swoim składzie filtry SPF, które mają za zadanie chronić naszą skórę przed promieniowaniem słonecznym. Są przeznaczone do dla dzieci i dorosłych. 

Kremy na niepogodę

Kremy na niepogodę chronią naszą skórę w okresie jesienno zimowym przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych takich jak wiatr i mróz. Zapobiegają powstawaniu podrażnień.

Poparzenia słoneczne

Podkategoria zawierająca produkty łagodzące oparzenia słoneczne w postaci kremów, sprayu i pianek. Zastosowanie tych preparatów wpływa na ograniczenie powstawania blizn oraz łagodzenie dolegliwości bólowych. 

Kategoria sezon letni i zimowy to wirtualna półka zawierająca produkty ochronne, które przydają się zarówno latem jak i zimą. Pomagają: zmniejszyć dolegliwości po nadmiernym opalaniu, ochronić przed insektami oraz zapobiec powstawaniu podrażnień na skutek mrozu, wiatru i zmiennej temperatury. 

Filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 106,00 zł

Produkt dodany do ulubionych