Krochmale

Krochmale
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Krochmal do kąpieli dla niemowląt

Kąpiel dziecka to zabieg pielęgnacyjny, który pomaga zniwelować wiele problemów skórnych. Pielęgnacja wrażliwej skóry niemowlaka jest bardzo ważna, krochmal przyczynia się do łagodzenia podrażnienia skóry dziecka. Przesuszona skóra, odparzenia skóry, pieluszkowe zapalenie skóry, atopowe zapalenie skóry to tylko niektóre ze wskazań do stosowania krochmalu u dzieci. Kąpiel pomaga utrzymać odpowiednią kondycje skóry niemowlaka. Działanie krochmalu jest widoczne już po kilku zastosowaniach. Ochrona skóry dziecka znacznie się zwiększa i jest odporniejsza na mikrouszkodzenia.

Po co dodaje się krochmal do kąpieli dla dziecka? Kąpiel w krochmalu dla niemowlaka - właściwości

Kąpiel w krochmalu pomaga na wiele problemów skórnych u dzieci. Krochmal posiada działanie łagodzące oraz regeneracyjne. Kąpiel noworodka w krochmalu pomoże podczas występowania nadmiernego przesuszenia skóry oraz złagodzi objawy takie jak świąd. Kąpiele krochmalowe wpływają na szybszą regenerację uszkodzeń skóry. Kąpiel w krochmalu dla dziecka może okazać się skuteczna podczas atopowego zapalenia skóry.

Jakie właściwości posiada krochmal do kąpieli dla niemowlaka? Kiedy stosować kąpiel w krochmalu?

Kąpiel w krochmalu to lepsza kondycja skóry niemowlaka. Dodawany krochmal do kąpieli dla niemowlaka może pomóc zniwelować przesuszenia skóry, świąd, mikrouszkodzenia wynikające z działania czynników zewnętrznych. Krochmal do kąpieli niemowlaka posiada właściwości regeneracyjne, łagodzące oraz nawilżające.

Krochmal do kąpieli niemowląt jest zalecany podczas występowania zmian skórnych wynikających z nadmiernego przesuszenia skóry. Przygotowanie kąpieli niemowlaka z użyciem krochmalu powinno odbywać się według wskazań producenta, inne dawkowanie może zalecić lekarz.

Product added to compare.