Wyprzedaże, krótkie daty

Wyprzedaże, krótkie daty, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Wyprzedaże, krótkie daty

Wyprzedaże, krótkie daty to kategoria poświęcona produktom, które posiadają krótki termin do spożycia lub końcówki produktów, które przestaną być w najbliższym czasie produkowane. Leki z krótką datą są obniżone cenowo, dlatego też pacjenci często po nie sięgają. Krótkie daty suplementów nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, należy jednak pamiętać o ich zużyciu przed datą wskazaną przez producenta. Wszystkie leki i suplementy z krótką datą znajdziecie w kategorii wyprzedaże, krótkie daty.

Krótkie daty

Krótkie daty zawierają suplementy, leki i wyroby lecznicze posiadające krótki termin do spożycia. Nasza apteka sprzedaje produkty z krótką datą, które nadają się do spożycia w krótkim czasie. Są to między innymi witaminy, minerały, kosmetyki i leki. Wszystkie produkty w tej kategorii są pełnowartościowymi produktami w obniżonej cenie. Popularnymi produktami szukanymi przez pacjentów są suplementy z krótką datą.

Czy przyjmowanie leków i suplementów z krótką datą jest bezpieczne?

Data spożycia jest jasno określona na każdym opakowaniu. Produkt jest pełnowartościowy do ostatniego dnia wskazanej daty spożycia przez producenta. Dlatego produkty z tej kategorii są w 100% bezpieczne. 

Kiedy kupować leki i suplementy z krótką datą?

Przed zakupem produktów z tej kategorii sprawdź, czy zdążysz zużyć dany produkt przed końcem daty przydatności. W opisach produktów z krótką datą jest podana ilość kapsułek lub płynów oraz zalecane dawkowanie. Należy zawsze sprawdzić, czy zdążymy zużyć całe opakowanie. 

Czy warto kupować produkty z krótką datą?

Cena produktów z krótką datą jest dużo mniejsza niż produktów długoterminowych. Pacjenci często szukają okazji cenowych, aby chociaż trochę zminimalizować kwoty wydawane w aptece. Ceny suplementów i leków są zróżnicowane, obniżki cenowe zachęcają do wybierania produktów z krótką datą. Minimalna data ważności produktów powinna być dobrana do dawkowania. Jeżeli produkt ma 30 tabletek a zalecana dawka to 1 tabletka dziennie to data minimalna produktu powinna wynosić miesiąc.

Wyprzedaże

W tej kategorii znajdują się również produkty z wyprzedaży. Należą do nich końcówki serii oraz produkty wycofywane z produkcji. Posiadają one bezpieczeństwo stosowania preparatów i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Product added to compare.