Wyprzedaże, krótkie daty

Wyprzedaże, krótkie daty, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Wyprzedaże, krótkie daty

Wyprzedaże, krótkie daty to kategoria poświęcona produktom które posiadają krótki termin do spożycia lub końcówki produktów, które przestaną być w najbliższym czasie produkowane. 

Krótkie daty

Krótkie daty zawierają suplementy, leki i wyroby lecznicze posiadające krótki termin do spożycia. Nasza apteka sprzedaje produkty z krótką datą, które nadają się do spożycia w krótkim czasie. Są to między innymi witaminy, minerały, kosmetyki i leki. Wszystkie produkty w tej kategorii są pełnowartościowymi produktami w obniżonej cenie. Popularnymi produktami szukanymi przez pacjentów są suplementy z krótką datą.

Czy przyjmowanie leków i suplementów z krótką datą jest bezpieczne?

Data spożycia jest jasno określona na każdym opakowaniu. Produkt jest pełnowartościowy do ostatniego dnia wskazanej daty spożycia przez producenta. Dlatego produkty z tej kategorii są w 100% bezpieczne. 

Kiedy kupować leki i suplementy z krótką datą?

Przed zakupem produktów z tej kategorii sprawdź, czy zdążysz zużyć dany produkt przed końcem daty przydatności. W opisach produktów z krótką datą jest podana ilość kapsułek lub płynów oraz zalecane dawkowanie. Należy zawsze sprawdzić czy zdążymy zużyć całe opakowanie. 

Czy warto kupować produkty z krótką datą?

Cena produktów z krótką datą jest dużo mniejsza niż produktów długoterminowych. Pacjenci często szukają okazji cenowych, aby chociaż trochę zminimalizować kwoty wydawane w aptece. 

Wyprzedaże

W tej kategorii znajdują się również produkty z wyprzedaży. Należą do nich końcówki serii oraz produkty wycofywane z produkcji. 

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 11,00 zł - 56,00 zł

Produkt dodany do ulubionych