Przeziębienie w ciąży

Mama i kobieta w ciąży, przeziębienie w ciąży, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Przeziębienie w ciąży

Nawet podczas ciąży zdarza się zachorować na przeziębienie lub infekcje. Ciąża to szczególny czas, kiedy należy uważać podczas przyjmowania różnych preparatów. Katar, kaszel w ciąży to częsta dolegliwość, z którym muszą mierzyć się kobiety. Dlatego w tej kategorii znajdziecie leki dla mam karmiących oraz leki dla kobiet w ciąży, które skutecznie złagodzą objawy przeziębienia lub grypy. 

Leki dla mam karmiących

Kobiety karmiące muszą stale kontrolować jakie leki przyjmują i czy na pewno ich stosowanie nie wpłynie na rozwój maluszka. Wraz z pokarmem matki przekazujemy dziecku składniki odżywcze oraz inne substancje jakie przyjmuje matka. Dlatego należy szczególnie z rozwagą sięgać po leki również te dostępne bez recepty. Zdarza się jednak często, że kobiety karmiące zapadają na różnego rodzaju infekcje, dlatego producenci wyrobów leczniczych wyszli naprzeciw potrzebom kobiet. W naszej aptece znajdziecie gotowe produkty lecznicze zawierające bezpieczny skład, który można stosować podczas przeziębienia u matek karmiących. Zawierają one głównie ekstrakty roślinne eliminujące większość objawów takich jak katar, kaszel czy osłabienie. Obecnie posiadamy w ofercie Prenalen, który jest skuteczny podczas objawów infekcji.

Leki dla kobiet w ciąży

Przyjmowanie leków podczas ciąży powinno być zawsze konsultowane z lekarzem prowadzącym. Nawet wyroby lecznicze dostępne bez recepty mogą skutkować negatywnym wpływem na rozwój dziecka i przebieg ciąży. Przeziębienie jednak występuje również u kobiet spodziewających się dziecka, dlatego możemy sięgać po preparaty dedykowane kobietom spodziewającym się dziecka. Stosowanie wyrobów dedykowanych jest bezpieczne. Preparaty te zawierają wyciągi roślinne, które mogą być stosowane bez ryzyka występowania powikłań. Jednocześnie preparaty te niwelują objawy takie jak katar, kaszel i ogólne osłabienie.

Leki dla kobiet w ciąży i mam karmiących z apteki

Leki dla kobiet w ciąży i mam karmiących zawierają wyciągi roślinne, które z powodzeniem radzą sobie z objawami przeziębienia. Posiadamy w ofercie syropy, pastylki i spraye do nosa o bezpiecznym składzie. Zawierają one między innymi witaminę C, która wpływa na odporność, sok z malin pomocny podczas infekcji, wyciąg z czosnku, który jest obecnie uznawany jako naturalny antybiotyk i sok z czarnej porzeczki. 

Domowe sposoby na przeziębienie u kobiet w ciąży i mam karmiących

Podczas występowania przeziębienia możemy również sięgnąć po domowe sposoby takie jak picie herbaty malinowej, przyjmowanie owoców i warzyw z dużą zawartością witaminy C oraz stosowanie dobrze zbilansowanej diety. Kobietą w ciąży i mamom karmiącym podczas przeziębienia zaleca się odpoczynek. Organizm podczas infekcji musi posiadać odpowiednie warunki, aby móc się samodzielnie bronić. 

Pamiętaj, to co przyjmujesz podczas okresu karmienia dziecka i w okresie ciąży może wpłynąć na dziecko, dlatego zawsze konsultuj chęć przyjmowania preparatów z apteki. W ten sposób ograniczysz ryzyko występowania powikłań. 

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 26,00 zł

Produkt dodany do ulubionych