CeraVe skóra normalna i sucha

CeraVe skóra normalna i sucha
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Cerave skóra normalna i sucha

Pielęgnacja skóry normalnej i suchej powinna być przeprowadzona z odpowiednią dbałością. Zawarte w składzie ceramidy i kwas hialuronowy wpływają na wzmocnienie bariery ochronnej skóry. Dzięki nim zachodzi silna regeneracja skóry. Hipoalergiczny produkt nie powoduje podrażnień oraz reakcji alergicznych. Bezzapachowa formuła jest przeznaczona dla najbardziej wymagającej skóry.

Cerve nawilżająca emulsja do mycia

Cerave emulsja nawilżająca do mycia, sprawia, że mycie ciała to nie tylko oczyszczenie skór,y ale również odbudowa bariery ochronnej skóry. Składniki emulsji nawilżającej do ciała to kwas hialuronowy oraz ceramidy. Warto wiedzieć, że długotrwałe nawilżanie skóry suchej i normalnej to zapobieganie powstawania uszkodzeń skóry oraz przesuszeń.

Cerave nawilżający olejek do mycia

Olejek nawilżający do mycia Cerave oczyszcza oraz pielęgnuje skórę. Po zastosowaniu olejku skóra pozostaje nawilżona. Naturalna bariera ochronna skóry zostaje wzmocniona. Odpowiedni produkt oczyszczający to taki, który nawilża oraz pielęgnuje.

Cerave nawilżający balsam do ciała

Gdy nastąpi delikatne oczyszczanie skóry, czas na odpowiednie nawilżenie. Składniki aktywne Cerave ceramidy i kwas hialuronowy to odpowiednie nawilżenie skóry normalnej i suchej. Składniki emulsji nawilżającej uzupełniają warstwę lipidową skóry oraz wpływają na regenerację skóry. Uzupełnieniem może być cerave regenerujący krem do rąk.

Cerave nawilżający krem do twarzy

Cerave krem nawilżający to odpowiednia pielęgnacja skóry normalnej i suchej. Uzupełnienie odpowiedniej pielęgnacji skóry twarzy. Po zastosowaniu kremu skóra pozostaje nawilżona i zabezpieczona.

Product added to compare.