Emolium

kosmetyki, strefa marek, emolium, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 46 pozycji

Emolim

Emolium to marka tworząca specjalistyczne kosmetyki przeznaczone dla dzieci i dorosłych posiadających skórę wrażliwą i problematyczną. Emolienty firmy Emolium są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne oraz Polskie Towarzystwo Położnych. Emolium podczas produkcji wykorzystuje wiedzę dermatologów i pediatrów, aby dostarczyć skórzę najlepsze substancje podczas codziennej pielęgnacji. Dermokosmetyki Emolium są przeznaczone do skóry atopowej, wrażliwej i suchej. Ich zadaniem jest nawilżyć, łagodzić podrażnienia i zwiększyć funkcję ochronne. Marka Emolium produkuje kosmetyki odpowiednie do stosowania u dzieci od 1 dni życia już 12 lat. W naszej aptece posiadamy gamy produktowe tej marki: Dermocare, A-Topic, Intensive, Diabetix. Skin Repair i Pure. Znajdziemy tutaj emolienty do mycia ciała, twarzy i włosów. Kremy i balsamy nawilżające twarz i ciało. Przeznaczone dla dorosłych i dzieci od 1 dnia życia. Nadmierna suchość, podrażnienia i zaczerwienienia? Sięgnij po produkty z tej kategorii a ukoją wszystkie dolegliwości. 

Rodzaje kosmetyków Emolium

Emolium Dermocare to gama produktowa dedykowana skórzę suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Odpowiednie do stosowania u pacjentów z tendencją do reakcji alergicznych. Do stosowania u dorosłych i dzieci.

Emolium A-Topi to produkty przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry u osób z atopowym zapaleniem. Produkty te niwelują świąd i zaczerwienienie.

Emolium Intensive to produkty przeznaczone do skóry zgrubiałej oraz atopowej, przeznaczona dla dzieci i dorosłych.

Emolium Diabetix przeznaczone kosmetyki dla diabetyków. 

Emolium Skin Repair przeznaczona gama produktowa dla skóry kobiet, która wymaga regeneracji.

Stosowanie kosmetyków Emolium pomaga w niwelowaniu wielu objawów skóry. Dermokosmetyki są odpowiednimi produktami podczas problemów skórnych, czasem wystarczy użyć odpowiednich kosmetyków, aby uniknąć przyjmowania leków. 

Filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 65,00 zł

Produkt dodany do ulubionych