Emolium

kosmetyki, strefa marek, emolium, aptekapapaya.pl
Emolium, Kremowy żel do...
Dostępny
Produkty myjące do ciała

Emolium, Kremowy żel do mycia, 400 ml

55,34 zł
Wskazania: Codzienna pielęgnacja przy alergii, atopowym zapaleniu skóry i podrażnieniach Od 1 miesiąca życia
Pokazano 1-24 z 52 pozycji

Emolium ddermokosmetyki dla każdego!

Emolium to marka tworząca specjalistyczne kosmetyki przeznaczone dla dzieci i dorosłych posiadających skórę wrażliwą i problematyczną. Emolienty firmy Emolium są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne oraz Polskie Towarzystwo Położnych. Emolium podczas produkcji wykorzystuje wiedzę dermatologów i pediatrów, aby dostarczyć skórzę najlepsze substancje podczas codziennej pielęgnacji. Dermokosmetyki Emolium są przeznaczone do skóry atopowej, wrażliwej i suchej. Ich zadaniem jest nawilżyć, łagodzić podrażnienia i zwiększyć funkcję ochronne. Marka Emolium produkuje kosmetyki odpowiednie do stosowania u dzieci od 1 dni życia już 12 lat. W naszej aptece posiadamy gamy produktowe tej marki: Dermocare, A-Topic, Intensive, Diabetix. Skin Repair i Pure. Znajdziemy tutaj emolienty do mycia ciała, twarzy i włosów. Kremy i balsamy nawilżające twarz i ciało. Przeznaczone dla dorosłych i dzieci od 1 dnia życia. Nadmierna suchość, podrażnienia i zaczerwienienia? Sięgnij po produkty z tej kategorii a ukoją wszystkie dolegliwości. 

Rodzaje kosmetyków Emolium

Emolium produkuje dermokosmetyki przeznaczone do różnych części ciała, kompleksowa pielęgnacja sprosta oczekiwaniom osób najbardziej wymagających. Nadwrażliwość podrażnienie suchość czy atopowe zapalenie skóry nie będą już stanowiły problemu. Pielęgnacja skóry wymagajacej opiera się na stosowaniu odpowiednich kosmetyków, które dostarczą składników odżywczych i wzmocnią barierę ochronną. U osób z nadmierną suchością bardzo ważne jest natłuszczanie skóry, nawilżenie skóry będzie skuteczne za pomocą kosmetyków z tej marki. Znajdziecie w tej kategorii krem do twarzy dla alergików, który sprawdzi się jako odpowiednia pielęgnacja skóry atopowej. Produkty emolium to doskonała odpowiedź na potrzeby skóry problematycznej. Emolium krem zawiera w swoim składzie substancje wpływające na ochronę skóry oraz zatrzymywanie odpowiedniego nawilżenia. Emolienty emolium zabezpieczą skórę podczas jej oczyszczania, zapobiegają uszkodzeniu warstwy ochronnej, która podczas mycia zostaje naruszona jeśli nie używamy odpowiednich kosmetyków. Stosować emolium mogą zarówno dzieci jak i dorośli dlatego są to produkty przeznaczone dla całej rodziny.

Emolium Dermocare to gama produktowa dedykowana skórzę suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Odpowiednie do stosowania u pacjentów z tendencją do reakcji alergicznych. Do stosowania u dorosłych i dzieci. Marka oferuje często emolium dermocare zestaw, w którym znajdziecie podstawowe produkty do codziennej pielęgnacji takie jak krem emolium, szampon emolium, nawilżająca emulsja. Taki zestaw sprawdzi się jako odpowiednia pielegnacja skóry atopowej, dla alergików oraz osób z nadwrażliwą skórą. W tej strefie marek znajdziesz również dermocare emulsja, która natłusci i zabezpieczy skórę.

Emolium A-Topi to produkty przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry u osób z atopowym zapaleniem. Produkty te niwelują świąd i zaczerwienienie. Odpowiednie dla alergików, posiadają łagodny skład, który nie prowadzi do występowania reakcji alergicznych. W tej gamie produktowej znajdzie się również emulsja emolium a-topi, która przyspieszy regenracje naskórka.

Emolium Intensive to produkty przeznaczone do skóry zgrubiałej oraz atopowej, przeznaczona dla dzieci i dorosłych. Marka emolium próbuje sprostać osobom ze skórą problematyczną powodując, że jej wygląd z każym dniem się poprawia.

Emolium Diabetix przeznaczone kosmetyki dla diabetyków. 

Emolium Skin Repair przeznaczona gama produktowa dla skóry kobiet, która wymaga regeneracji.

Stosowanie kosmetyków Emolium pomaga w niwelowaniu wielu objawów skóry. Dermokosmetyki są odpowiednimi produktami podczas problemów skórnych, czasem wystarczy użyć odpowiednich kosmetyków, aby uniknąć przyjmowania leków. 

 

 

Product added to compare.