Wody, spraye, inhalacje

przeziębienie, wody, spraye i inhalacje, aptekapapaya.pl,
Acard 75 mg,  tabletki...
Dostępny
Wody, spraye, inhalacje

Acard 75 mg, tabletki dojelitowe, 60 szt

11,99 zł
Wskazania: Profilaktyka zawału serca  Niestabilna choroba wieńcowa Zapobieganie przejściowym napadom niedokrwienia mózgu Zapobieganie zakrzepicy naczyń wieńcowych u pacjentów ze zwiększonym ryzykiem
Acatar, aerozol do nosa...
Dostępny
Katar

Acatar, aerozol do nosa 05,mg/ml, 15 ml

23,51 zł
Wskazania: Obrzęk błony śluzowej  Alergiczne zapalenie błony śluzowej. Zapalenie zatok przynosowych. Zapalenie ucha środkowego.
Septinum Silver, spray do... Septinum Silver, spray do... 2
Dostępny
Gardło

Septinum Silver, spray do gardła, 30ml

16,13 zł
Wskazania: Podrażnienia błony śluzowej gardła i krtani Ból gardła Suchość, trudność w przełykaniu Stan zapalny jamy ustnej Stan zapalny migdałków podniebiennych Po zabiegu usunięcia migdałków podniebiennych
Olbas Oil, olejek, 10 ml
Dostępny
Olejki eteryczne

Olbas Oil, olejek, 10 ml

22,05 zł
Wskazania: Katar występujący w czasie przeziębień. Pomocniczo w chorobach zatok przynosowych. Zewnętrznie w bólach reumatycznych i mięśniowych.
Sterimar, aerozol, 100 ml Sterimar, aerozol, 100 ml 2
Dostępny
Wody, spraye, inhalacje

Sterimar, aerozol, 100 ml

23,80 zł
 Wskazania: Przeziębienie Higiena Suchość Alergia Katar
Nozoil, aerozol, 10 ml Nozoil, aerozol, 10 ml 2
Dostępny
Wody, spraye, inhalacje

Nozoil, aerozol, 10 ml

35,12 zł
Wskazania: Suchość błon śluzowych nosa i strupy Nawilżanie błon śluzowych nosa w trakcie procesu gojenia po zabiegu chirurgicznym nosa
Pokazano 1-24 z 50 pozycji

Wody, inhalacje i spraye

W tej kategorii znajdziesz wody, spraye, sole fizjologiczne oraz roztwory do inhalacji, które sprawdzą się podczas infekcji dróg oddechowych oraz podczas codziennej higieny. Prawidłowe oczyszczanie nosa, przyczynia się do ograniczenia powstawania kataru siennego u alergików, oraz ułatwia oddychanie podczas infekcji dróg oddechowych. Produkty z tej kategorii sprawdzą się również w codziennej pielęgnacji np. podczas występowania nadmiernej suchości śluzówki nosa. 

Wody w sprayu do nosa

Wody w sprayu sprawdzą się w momencie kataru, zanieczyszczenia nosa oraz podczas alergii. W składzie znajdziemy wodę morską, która posiada właściwości nawilżające. Zawarta sól ułatwia rozrzedzanie wydzieliny wynikającej z toczącego się stanu zapalnego

Woda morska na alergie

Woda morska w sprayu do nosa, oczyszcza część układu oddechowego z zanieczyszczeń i patogenów wywołujących katar sienny. Alergicy często sięgają po preparaty z działu wody, spraye i inhalacje bo to odpowiednie rozwiązania, aby złagodzić objawy.

Woda morska hipertoniczna

Woda morska hipertoniczna zawiera większe stężenie chlorku sodu. Tym właśnie różni od wody izotonicznej. Zatem jest bardziej zalecana podczas infekcji dróg oddechowych, sól wpływa na rozrzedzenie zalegającej wydzieliny, dlatego ułatwia oddychanie i skraca czas trwania choroby.

Woda morska izotoniczna

Woda morska izotoniczna zawiera w swoim składzie mniejsze stężenie chlorku sodu. Jest zaleca do stosowania podczas codziennej higieny nosa. Może być stosowana u niemowląt i dorosłych. Dzięki niej możemy oczyścić nos z zanieczyszczeń.

Sól fizjologiczna

Sól fizjologiczna dostępna w naszej aptece, może być używana do przemywania oczu jaki do oczyszczania dróg oddechowych. Użyta wraz z inhalatorem, ułatwia rozrzedzenie zalegającej wydzieliny i nawilża błonę śluzową układu oddechowego

Roztwory do inhalacji

W naszej aptece oferujemy również rozwory do inhalacji wzbogacone substancjami takimi jak ektoina, która działa przeciwzapalnie. 

Olejki eteryczne

Olejki eteryczne, mogą przyczynić się do zmniejszenia objawów kataru i oczyszczania dróg oddechowych. Dlatego podczas występowania przeziębienia możemy po nie sięgać. 

Sposobów na wspomaganie dróg oddechowych podczas przeziębienia jest wiele. Należy pamiętać, że wody morskie, sól fizjologiczna o roztwory do inhalacji dostępne bez recepty są bezpieczne i możemy je stosować u dzieci i dorosłych. 

Product added to compare.