Wody, spraye, inhalacje

przeziębienie, wody, spraye i inhalacje, aptekapapaya.pl,

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 45 pozycji

Wody, inhalacje i spraye

W tej kategorii znajdziesz wody, spraye, sole fizjologiczne oraz roztwory do inhalacji, które sprawdzą się podczas infekcji dróg oddechowych oraz podczas codziennej higieny. Prawidłowe oczyszczanie nosa, przyczynia się do ograniczenia powstawania kataru siennego u alergików, oraz ułatwia oddychanie podczas infekcji dróg oddechowych. Produkty z tej kategorii sprawdzą się również w codziennej pielęgnacji np. podczas występowania nadmiernej suchości śluzówki nosa. 

Wody w sprayu do nosa

Wody w sprayu sprawdzą się w momencie kataru, zanieczyszczenia nosa oraz podczas alergii. W składzie znajdziemy wodę morską, która posiada właściwości nawilżające. Zawarta sól ułatwia rozrzedzanie wydzieliny wynikającej z toczącego się stanu zapalnego

Woda morska na alergie

Woda morska w sprayu do nosa, oczyszcza część układu oddechowego z zanieczyszczeń i patogenów wywołujących katar sienny. Alergicy często sięgają po preparaty z działu wody, spraye i inhalacje bo to odpowiednie rozwiązania, aby złagodzić objawy.

Woda morska hipertoniczna

Woda morska hipertoniczna zawiera większe stężenie chlorku sodu. Tym właśnie różni od wody izotonicznej. Zatem jest bardziej zalecana podczas infekcji dróg oddechowych, sól wpływa na rozrzedzenie zalegającej wydzieliny, dlatego ułatwia oddychanie i skraca czas trwania choroby.

Woda morska izotoniczna

Woda morska izotoniczna zawiera w swoim składzie mniejsze stężenie chlorku sodu. Jest zaleca do stosowania podczas codziennej higieny nosa. Może być stosowana u niemowląt i dorosłych. Dzięki niej możemy oczyścić nos z zanieczyszczeń.

Sól fizjologiczna

Sól fizjologiczna dostępna w naszej aptece, może być używana do przemywania oczu jaki do oczyszczania dróg oddechowych. Użyta wraz z inhalatorem, ułatwia rozrzedzenie zalegającej wydzieliny i nawilża błonę śluzową układu oddechowego

Roztwory do inhalacji

W naszej aptece oferujemy również rozwory do inhalacji wzbogacone substancjami takimi jak ektoina, która działa przeciwzapalnie. 

Olejki eteryczne

Olejki eteryczne, mogą przyczynić się do zmniejszenia objawów kataru i oczyszczania dróg oddechowych. Dlatego podczas występowania przeziębienia możemy po nie sięgać. 

Sposobów na wspomaganie dróg oddechowych podczas przeziębienia jest wiele. Należy pamiętać, że wody morskie, sól fizjologiczna o roztwory do inhalacji dostępne bez recepty są bezpieczne i możemy je stosować u dzieci i dorosłych. 

Filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 51,00 zł

Produkt dodany do ulubionych