Stawy, mięśnie i kości

Bez recepty, stawy mięśnie i kości, aptekapapaya.pl
Felogel Neo 10 mg/g, żel, 120g
Dostępny
Ból stawów i mięśni

Felogel Neo 10 mg/g, żel, 120g

11,54 zł
Wskazania: Ból mięśni i stawów Pourazowe stany zapalne ścięgien, więzadeł Łagodne zapalenie stawów Ból pleców
Opokan, tabletki 7,5 mg, 10...
Dostępny
Ból stawów i mięśni

Opokan, tabletki 7,5 mg, 10 szt.

6,28 zł
Wskazania: Reumatoidalne zapalenie stawów Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
Arcalen, maść, 30 g
Dostępny
Stawy, mięśnie i kości

Arcalen, maść, 30 g

13,75 zł
Wskazania: Siniaki Obrzęk Stłuczenia Bóle mięśni
Voltanatura, żel, 50ml
Dostępny
Stawy, mięśnie i kości

Voltanatura, żel, 50ml

36,88 zł
Wskazania: Napięte mięśnie Siniaki, krwiaki
Pokazano 1-24 z 160 pozycji

Stawy mięśnie i kości

Dolegliwości ze strony układu kostno stawowego są często obecne w różnym wieku. Bóle pojawiają na skutek złej postawy, nadmiernej aktywności lub jej braku. Przyczyną może być również wiek, który wpływa negatywnie na układ szkieletowy człowieka.

Jak dbać o stawy i mięśnie?

Podstawą w dbałości o stawy i mięśnie jest aktywność fizyczna. Dodatkowo można stosować dietę zawierającą składniki wpływające korzystnie na kości, mięśnie i stawy. 

Co na stawy i mięśnie?

W naszej aptece kategoria stawy, mięśnie i kości zawiera leki i suplementy wspomagające funkcjonowanie organizmu. W składzie tych preparatów znajdziemy kolagen, który jest obecny naturalnie w chrząstkach stawowych i ścięgnach. Magnez, który bierze udział w procesie budowy kości oraz wapń który odpowiada za zdrowie kości. 

Suplementy na stawy i mięśnie

Dostępne preparaty w aptece na stawy i mięśnie powinny być stosowane u osób starszych, które są narażone na zaburzenia wchłaniania witamin i minerałów. Suplementy na mięśnie i stawy powinny być przyjmowane również przez osoby aktywne, to właśnie oni są narażeni na częste kontuzje. Osoby z niedoborem składników odżywczych powinny również rozważyć przyjmowanie tabletek na stawy i mięśnie. 

Maści na stawy i mięśnie

W tej kategorii znajdziecie również maści na stawy i mięśnie, które posiadają substancje czynne o działaniu przeciwzapalnym. Można je stosować przy bólach wynikających z kontuzji. Posiadają one dodatkowo działanie przeciwbólowe oraz zmniejszające obrzęk. 

Plastry na bóle pleców

Dostępne są również plastry na kręgosłup o działaniu rozgrzewającym i przeciwbólowym. Wyroby te również posiadają w swoim składzie substancje przeciwbólowe. Stosuje się je w przebiegu nadwyrężenia mięśni lub podczas rwy kulszowej. 

Okłady żelowe 

Okłady żelowe dostępne w naszej aptece można stosować podczas urazów z towarzyszącym obrzękiem. 

Układ kostny i mięśniowy odgrywa ważną rolę w życiu każdego człowieka. Problemy z poruszaniem utrudniają codzienne funkcjonowanie. W przypadku występowania bólu lub opuchlizny należy udać się do lekarza. Ogólnodostępne preparaty powinny być stosowane w sytuacjach doraźnych. Stosowanie suplementów powinno również odbywać się po konsultacji medycznej. 

Product added to compare.