Ból

ból, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Gorączka

Ibuprom, 200 mg, tabletki, 10 szt

10,13 zł
Wskazania: Gorączka towarzysząca przeziębieniu, grypie i innym chorobom zakaźnym Ból różnego pochodzenia  o słabym  i umiarkowanym nasileniu: bóle głowy (w tym migrenowe bóle głowy), mięśni,  stawów, bóle pooperacyjne, bóle zębów,  Bóle menstruacyjne Bóle okolicy lędźwiowo -krzyżowej 
Dodaj do ulubionych
Gorączka

Ibuprom RR Max, tabletki, 400 mg, 12 szt

12,20 zł
Wskazania: Gorączka towarzysząca przeziębieniu, grypie i innym chorobom zakaźnym Ból różnego pochodzenia  o słabym  i umiarkowanym nasileniu: bóle głowy (w tym migrenowe bóle głowy), mięśni,  stawów, bóle pooperacyjne, bóle zębów,  Bóle menstruacyjne Bóle okolicy lędźwiowo -krzyżowej 
Dodaj do ulubionych
Pokazano 1-30 z 519 pozycji

Ból

Ból jest uznawany za nieprzyjemne odczucie o różnym nasileniu. Dotyka dorosłych, dzieci i seniorów. W większości przypadków ból wymaga podania leków o działaniu przeciwbólowym. Leki na ból posiadają w swoim składzie substancje takie jak paracetamol, ibuprofen, diklofenak, ketoprofen, naproksen, metamizol i kodeinę. Niektóre z tych substancji działają dodatkowo przeciwzapalnie. 

Leki na ból w Aptece Papaya

Apteka Papaya posiada podkategorie, w których posegregowane są leki na:

  • ból zęba
  • ból głowy
  • ból zatok
  • ból stawów i mięśni
  • ból gardła
  • ból ucha
  • ból menstruacyjny
  • ból brzucha 
  • ból w jamie ustnej

Ból brzucha

Ból brzucha często spowodowany jest zaburzeniami w układzie pokarmowym. Ból brzucha jest związany często z grypą żołądkową. Leki z tej grupy działają przeciwbólowo i rozkurczowo. 

Ból zęba 

Ból zęba jest uznawany za ból o średnim nasileniu, powstaje na skutek toczącego się stanu zapalnego w jamie ustnej. Leki na ból zęba zawierają substancje takie paracetamol lub ibuprofen.

Ból głowy

Ból głowy jest częstym problemem wielu z nas. Najczęściej na ból głowy stosuje się leki zawierające paracetamol. Substancja ta jest jedną z bezpieczniejszych do stosowania podczas bólów głowy. 

Ból zatok

Ból zatok pojawia się w momencie infekcji. Podczas bólów zatok najlepiej sięgać po leki o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Do grupy leków o takim działaniu zaliczamy ibuprofen i kwas acetylosalicylowy. Leki na zatoki nie tylko niwelują objawy bólowe ale również pomagają udrożnić układ oddechowy. 

Ból stawów i mięśni

Ból stawów i mięśni może być wynikiem przeciążenia lub stanu zapalnego. Leki na stawy i mięśnie posiadają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Substancje obecne w lekach na ból stawów i mięśni to diklofenak, ketoprofen, deksketoprofen, meloksykam, naproksen i ibuprofen. Te substancje nie tylko łagodzą objawy ale zwalczają przyczynę. Leki na ból stawów i mięśni są w formie kapsułek, tabletek, maści i żeli. 

Ból gardła

Ból gardła to częsty objaw przeziębienia. W naszej aptece posiadamy tabletki, pastylki i spraye, które działają miejscowo znieczulająco. Dodatkowo zawierają w swoim składzie substancje pomocnicze w postaci wyciągów roślinnych, które łagodzą podrażnienia. 

Ból ucha

Ból ucha jest porównywalny z bólem zęba. Jest również uznawany za ból ciężki do zniesienia. W tej podkategorii posiadamy krople i spraye do uszu, które działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie. 

Ból jest dolegliwością, która dotyka każdego z nas. Dzięki dostępności leków przeciwbólowych, które są dostępne bez recepty możemy sobie skutecznie z nim radzić. Pamiętaj, że długo utrzymujący się ból nie powinien być leczony na własną rękę. Jeśli dolegliwości bólowe utrzymują się dłużej niż 3 dni powinniśmy zgłosić się do lekarza.

Filtry
Produkt dodany do ulubionych