Odżywki

Kosmetyki, włosy, odżywki do włosów, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-24 z 31 pozycji

Odżywki do włosów

Odżywki do włosów stanowią uzupełnienie codziennej pielęgnacji włosów. Zadaniem odżywek do włosów jest tak jak sama nazwa wskazuje odżywiać i dostarczać składników odżywczych. Odżywka dobrze dobrana wpływa na poprawę kondycji włosów. Możemy ją stosować w przypadku wielu problemów takich jak: problemy z rozczesywaniem, kruchliwość, nadmierne wypadanie, utrata blasku czy koloru po farbowaniu. Odżywka do włosów działa bezpośrednio na strukturę włosa, a nie na skórę głowy tak jak w przypadku szamponu. Odżywki to skoncentrowany kosmetyk posiadający witaminy, minerały i składniki wpływające na strukturę włosa. 

Rodzaje odżywek do włosów

W zależności od potrzeb włosów w naszej aptece znajdziecie różnego rodzaju odżywki, które pomogą złagodzić wiele problemów. 

Odżywki przeciw wypadaniu włosów

Ten rodzaj kosmetyku wspiera pacjentów podczas nadmiernego wypadania włosów. Ten stan często jest spowodowany różnego rodzaju chorobami lub brakiem witamin i minerałów. Odżywki na wypadanie wspierają cebulki włosów i zapobiegają przedwczesnemu obumieraniu, a co za tym idzie wypadaniu włosów. W naszej aptece znajdziecie również odżywki wpływające na porost włosów. Zawarte w składzie substancje stymulują fazę wzrostu włosa. 

Odżywki do włosów wzmacniające

Wzmacniające odżywki do włosów dostarczają składników odpowiadających za blask, prawidłowy wygląd i świetną kondycję włosów. Dodatkowo odżywki wzmacniające zwiększają odporność włosów na czynniki zewnętrzne takie wysoka temperatura podczas zabiegu suszenia czy prostowania oraz promieniowanie słoneczne, wiatr czy mróz. 

Odżywki do włosów przetłuszczających się

Odżywki do włosów przetłuszczających wpływają na prawidłowe oczyszczenie z nadmiaru sebum, dodatkowo przyczyniają się do normalizacji pracy gruczołów łojowych. 

Odżywki do włosów suchych

Odżywki do włosów suchych posiadają substancje nawilżające, które powlekają całe włosy i zapobiegają plątaniu i nadmiernej kruchliwości. Zaleca się je osobom, które mają problemy z rozczesywaniem. 

Odżywki do włosów stanowią uzupełnienie codziennego mycia szamponem. Należy pamiętać, że odżywki działają z mocniejszą siłą na włosy. Szampon jest kosmetykiem przeznaczonym nie tylko do włosów ale również do skóry głowy. 

Product added to compare.