Test na drogi moczowe

Bez recepty, diagnostyka, testy, test na drogi moczowe, aptekapapaya.pl
Test URS 10, Test do... Test URS 10, Test do... 2
Dostępny
Test na drogi moczowe

Test URS 10, Test do ogólnego badania moczu, 2szt

12,53 zł
Wskazania: Badanie moczu Wykrywanie stanów zapalnych układu moczowego Wykrywanie problemów z wątrobą czy nerkami Test do badania moczu dla dzieci i dorosłych
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Test na infekcje dróg moczowych, kiedy go wykonywać?

Test na infekcję dróg moczowych to wyrób medyczny przeznaczony do samokontroli, który można wykonać w zaciszu domowym. Domowa diagnostyka infekcji jest szybkim rozwiązaniem, dzięki którym można szybko wdrożyć leczenie. Zdrowie układu moczowego jest bardzo ważnym elementem każdego z nas, zapalenie dróg moczowych powoduje szereg dolegliwości, które uprzykrzają życie. Stany zapalne powodują bóle w podbrzuszu, ból przy oddawaniu moczu, parcie na mocz oraz częstomocz. Test na infekcje układu moczowego pomagają wcześnie wykryć stan zapalny i wdrożyć odpowiednie leczenie. Należy wiedzieć, że zakażenie dróg moczowych nieleczone może nieść za sobą szereg konsekwencji zdrowotnych. Tradycyjne badanie moczu można wykonać od poniedziałku do piątku, kiedy analiza moczu potrzebna jest w dni wolne warto sięgnąć po domowy test na infekcję dróg moczowych.

Test na infekcje układu moczowego, gdzie zakupić?

Infekcje bakteryjne układu moczowego wymagają leczenia lekami. We wczesnym stadium wystarczy podać leki bez recepty zawierających furaginę. Jeśli zakażenie dróg moczowych nie przechodzi po zastosowaniu leków bez recepty należy udać się do lekarza. Test paskowy na infekcję moczowe zakupimy w każdej aptece. Możemy również skorzystać a apteki internetowej, gdzie domowy test na infekcje moczowe dostarczy nam kurier. Diagnostyka infekcji nigdy wcześniej nie była tak łatwa. Badanie moczu odbywa się bez zbędnych pojemników na materiał do badania oraz chodzenia do przychodni i spędzania czasu w przychodni. Analiza moczu jest znacznie łatwiejsza. Test wykrywa podwyższony poziom leukocytów oraz azotynów, wiarygodność testu określa się na około 75% Azotyny leukocyty świadczą o obecności infekcji. Badanie infekcji za pomocą testu wykonuje się za pomocą pasków testowych.

Product added to compare.