Test na prostatę

Bez recepty, diagnostyka, test na prostatę,aptekapapaya.pl
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Szybki test na prostatę, test diagnostyczny do użytku domowego

Test na prostatę to bardzo wygodna forma badania gruczołu prostaty u mężczyzn. Badanie można wykonać w warunkach domowych, wystarczy kropla krwi z palca i wynik jest gotowy już po 10 minutach. Test wykrywa PSA powyżej 4ng/ml, taka obecność może świadczyć o patologii w funkcjonowaniu prostaty. U zdrowych mężczyzn PSA przenika do moczu w śladowych ilościach, co nie jest wykrywalne w krwi.  Diagnostyka prostaty nigdy wcześniej nie była łatwiejsza. Badanie psa odbywa się w warunkach domowych jest bezbolesne, a wynik szybki. Interpretacja wyników testu psa odbywa się za pomocą dołączonej instrukcji do wyrobu medycznego. Choroby prostaty to problem mężczyzn na całym świecie. W Polsce przybywa pacjentów chorujących na raka prostaty, szacuje się, że aż 16 tysięcy mężczyzn rocznie zostaje zdiagnozowanych. Wykonanie badania psa powinno odbywać się regularnie raz w roku po ukończeniu 40 roku życia u Panów. Wysokie stężenie psa w krwi świadczy o nieprawidłowościach w działaniu tego gruczołu. Podwyższony poziom psa powinien nas skłonić do wizyty u urologa. Test domowy psa powinien być traktowane jako badania profilaktyczne

Domowy test na prostatę, diagnoza raka, zalety testu domowego na prostatę

W opakowaniu testu znajdziemy plastikowa pipetka do testu psa, test płytkowy bogaty w prążki testowe psa, instrukcja testu. Każde odchylenie poziomu PSA może oznaczać nowotwór. U jednych pacjentów wynik może mieścić się w okolicach 5ng/ml u drugich w granicach 20. Test domowego użytku określa tylko podwyższony poziom psa, aby dokładnie poznać jego wartość należy udać się do najbliższej diagnostyki i wykonać standardowe badanie. Przeprowadzić test możemy tylko w celu wstępnej diagnozy. W przypadku podwyższonego poziomu należy udać się do lekarza, który zleci badania obrazowe. Lekarz interpretować wynik będzie na podstawie wszystkich zleconych badań. Badania diagnozujące pomogą ocenić stan gruczołu i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Kiedy wykonywać badanie prostaty, czyli przeprowadzić test?

Badanie prostaty u pacjentów po 40 roku życia powinno odbywać się regularnie raz do roku. Badanie antygenu psa można przeprowadzić za pomocą tradycyjnego badania z krwi w laboratorium diagnostycznym lub poprzez test domowy. Profilaktyka raka gruczołu krokowego jest podstawowym badaniem, które powinien wykonywać każdy mężczyzna, nawet ten, który nie posiada objawów. Szybki test na prostatę umożliwia wykonanie badania w komfortowych warunkach o każdej porze. Interpretacja wyników psa powinna być skonsultowana z lekarzem zwlaszcza wtedy kiedy wynik badania psa jest dodatni.

Product added to compare.