Produkty myjące 3w1

Kosmetyki, kosmetyki dla dzieci, produkty myjące 3w1, aptekapapaya.pl
Emotopic W.Med 3 zadaniowa... Emotopic W.Med 3 zadaniowa... 2
Dostępny
Kosmetyki specjalistyczne i ochronne

Emotopic W.Med 3 zadaniowa pianka, 200ml

58,12 zł
Wskazania: Codzienna pielęgnacja dzieci od pierwszego dnia życia Atopowe zapalenie skóry Suchość Zaczerwienienie
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Produkty myjąca 3w1 dla dzieci, żel do mycia ciała, włosów i twarzy dziecka z efektem nawilżenia

Mycie dzieci to czynność, która powinna odbywać się codziennie. To jakich kosmetyków używamy podczas kąpieli u dzieci ma ogromny wpływ na kondycję skóry. Produkty myjące 3w1 są wygodnym rozwiązaniem, po które często sięgają rodzice. Kosmetyki dla dzieci 3w1 posiadają właściwości myjące, nawilżające i ochronne. Możemy zapewnić prawidłową pielęgnację za pomocą jednego kosmetyku. Dzięki zastosowaniu tego kosmetyku skrócimy czas pielęgnacji. Po używaniu produktów 3w1 nie trzeba już nakładać kosmetyków o właściwościach nawilżających. Dodatkowo produkty 3w1 wzmacniają barierę ochronną. 

Kiedy sięgać po produkty 3w1

Produkty dla dzieci 3w1 powinny być stosowane u dzieci o normalnych potrzebach skóry. Oznacza to, że w przypadku występowania nadmiernej suchości sprawdzą lepiej osobne produkty. 3w1 to wygodne połączenie przeznaczone dla cery normalnej nie wymagającej szczególnej pielęgnacji. Wyjątkiem są jedynie dermokosmetyki 3w1, one są stworzone aby docierać w najgłębsze warstwy skóry. Wybierając produkty sprawdź skład i pomyśl o potrzebach malucha. Potrzeby dziecięcej skóry możemy zapewnić stosując odpowiednie kosmetyki.

Kosmetyki dziecięce 3w1 to łatwa i szybka pielęgnacja dziecka. Dokładne oczyszczanie oraz nawilżenie sprawia, że rodzice coraz częściej wybierają właśnie te produkty. Ciało dziecka nie posiada odpowiednio wykształtowanych systemów obronnych skóry. Dlatego kosmetyki 3w1 powinny zawierać delikatne składniki myjące, które wpłyną pozytywnie na mikrobiom skóry dziecka. W wielu produktach 3w1 znajdziecie składniki aktywne takie jak lanolina alantoina, panthenol czy aloes. Hipoalergiczne kosmetyki są pozbawione wszystkich składników, które mogą przyczynić się do powstawania reakcji alergicznych. Żel 3w1 dla dzieci łagodnie myję skórę i delikatnie oczyszcza. Naturalny mikrobiom skóry po zastosowaniu kosmetyków nie zostaje naruszony. W pielęgnacji delikatnej skóry dziecka bardzo ważna jest jakość składników oraz proporcje składników

Product added to compare.