Dermokosmetyki dla dzieci

kosmetyki, dermokosmetyki, dermokosmetyki dla dzieci, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 133 pozycji

Dermokosmetyki dla dzieci

Dziecko szczególnie nowonarodzone nie posiada odpowiedniej warstwy ochronnej skóry. Oznacza to, że jest ono podatne na występowanie wielu problemów skórnych. Jednym z najczęściej występujących jest nadmierna suchość. Podczas pojawienia się oznak przesuszenia można sięgnąć po dermokosmetyki dla dzieci, które posiadają badania potwierdzające skuteczność tych produktów. Stworzone z myślą o potrzebach niemowląt wpłyną na kondycję skóry i zabezpieczą przed powstawaniem poważnych problemów skórnych.

Dermokosmetyki dla dzieci w formie emolientów

Jednym z częściej wybieranych dermokosmetyków są emolienty. Dodaje się je do kąpieli i są produktami 2 w 1. Nawilżają tworząc niewidzialną powłokę na skórzę oraz delikatnie oczyszczają, nie powodując podrażnień. Można je stosować od 1 dnia życia i są szczególnie zalecane u dzieci z atopowym zapaleniem skóry oraz wcześniaków. 

Dermokosmetyki dla dzieci w formie żeli do mycia

Ten rodzaj dermokosmetyków dla dzieci również wspiera prawidłowe funkcjonowanie naskórka u maluchów. Pełni funkcje oczyszczające i wspierające prawidłowe pH skóry.

Dermokosmetyki dla dzieci nawilżające

W tej kategorii znajdziemy również kremy i balsamy odpowiednie do stosowania u malutkich dzieci. Nawilżają i zapewniają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Produkty są przebadane dermatologicznie i mogą być stosowane na wrażliwą skórę, skłonną do alergii.  

O skórę należy dbać już od pierwszych dni życia. To jakich produktów używamy ma wpływ na wygląd naszej skóry w wieku dorosłym. Dlatego wybierajmy produkty bezpieczne dla naszych pociech, a właśnie do takiej grupy należą dermokosmetyki. 

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 82,00 zł

Produkt dodany do ulubionych